Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Techburada
2.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
1 2849.00 Crucial P3 Plus CT1000P3PSSD8 1 TB 3D NAND Gen 4 NVMe PCIe M.2 SSDSatıcı: hobbyturkey | 17 yorum
2.604,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
2 2604.54 Crucial P3 Plus 1tb 3D Nand Gen4 Nvme Pcıe M.2 SSD (5000-3600 Mb/s) CT1000P3PSSD8Satıcı: KADIKÖYHOBİ&SANAT | 44 yorum
2.840,00 TL Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 2840.00 Crucial P3 Plus CT1000P3PSSD8 1 TB 3D NAND Gen 4 NVMe PCIe M.2 SSDSatıcı: Bİcom | 17 yorum
2.850,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 2850.00 Crucial P3 Plus 1tb 3d Nand Gen4 Nvme Pcıe M.2 Ssd (5000-3600 Mb/s) Ct1000p3pssd8Satıcı: Techburada
2.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
5 2949.00 Crucial P3 Plus CT1000P3PSSD8 1 TB 3D NAND Gen 4 NVMe PCIe M.2 SSDSatıcı: Techburada | 17 yorum
2.969,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
6 2969.00 Crucial P3 Plus 1Tb Ssd M.2 Nvme Pcıe Ct1000p3pssd8Satıcı: Techburada
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
7 2999.00 Crucial 1TB P3 Plus Serisi 3D NVMe M.2 SSD (Okuma 5000MB/ Yazma 3600MB)4 yorum
3.010,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 3010.00 Crucial P3 Plus Ct1000p3pssd8 1Tb 5000-3600 Mbs Nvme M.2 Ssd Sabit DiskSatıcı: Garaj Onlıne
3.205,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
9 3205.46 Crucial P3 Plus 1tb 3d Nand Gen4 Nvme Pcıe M.2 Ssd (5000-3600 Mb/s) Ct1000p3pssd8Satıcı: Garaj Online Elektronik | 4 yorum
3.274,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 3274.39