Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: KYNC.ONLINE
495,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
1 495.50 HITACHI Z5k500 Hts545050a7e380 5400 Rpm 2.5" 500 Gb Sata 2 Notebook HddSatıcı: Köşk Elektronik | 1 yorum
499,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
2 499.90 Hitachi Hitachi-hikoki Z5k500 Hts545050a7e80 5400 Rpm 2.5" 500 Gb Sata 2 Internal HddSatıcı: Köşk Elektronik
499,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
3 499.90 Hitachi-Hikoki Z5K500 HTS545050A7E380 5400 RPM 2.5" 500 GB SATA 2 Internal HDDSatıcı: KoyuncuBilgisayar
535,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 535.00 Hgst Z5K500 HTS545050A7E680 2.5" 500 GB 5400 RPM SATA 3 HDDSatıcı: KoyuncuBilgisayar
549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 549.00 Hgst Z5K500 HTS545050A7E680 2.5" 500 GB 5400 RPM SATA 3 HDDSatıcı: ekspresteknoloji | 16 yorum
549,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 549.90