Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Techburada
489,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
1 489.00 Intenso 128Gb Ssd 520-300Mb/S Sata 3 2.5" SsdSatıcı: Techburada
464,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
2 464.07 Intenso Top 3812430 2.5" 128 GB SATA 3 SSDSatıcı: Techburada
465,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 465.30 Intenso 128GB SSD 520-300MB/s Sata 3 2.5" SSDSatıcı: Techburada | 89 yorum
499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 499.00 Intenso 128gb 3812430 2.5" 520/500mb/s SsdSatıcı: Techburada
499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 499.00 Intenso 128gb Ssd Disk Top 3812430 2.5" 128 Gb Sata 3 520/500mb/s SsdSatıcı: TECHBURADA
499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 509 Intenso Top 3812430 2.5" 128 GB SATA 3 SSDSatıcı: nepalbilisim
539,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
7 539.00 Intenso Top Performance 3812430 128 GB 520/500 MB/s Sata3 2.5" SSDSatıcı: TECHBURADA
519,00 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 529 Intenso 128gb 3812430 2.5" 520/500mb/s SsdSatıcı: gamingdepom | 86 yorum
556,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
9 556.76 Intenso Top 3812430 2.5" 128 GB SATA 3 SSDSatıcı: sanaluygun
563,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
10 563.42 Intenso 3812430 128GB (520/500MB/s) 2.5" SATA SSDSatıcı: Lowell Teknoloji
566,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
11 566.37 Intenso Top Performance 3812430 128GB 520/500MB/s 2.5" SATA 3 SSD Disk 599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 599.00 Intenso Top 3812430 128GB (550/500MB/s) 2.5" SATA SSDSatıcı: Lowell Teknoloji
639,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
13 639.00 INTENSO 3812430, 128GB, 520-500Mb/s, 2.5" SATA3, 3D NAND, SSDSatıcı: Lowell Teknoloji
639,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 649 Intenso 128GB Top 2.5" 520-500MB/S Sata Iıı SSD Disk (3812430 120GB) - 120 GBSatıcı: Dualpazar | 3 yorum
685,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
15 685.65 INTENSO 128GB HIGH 3812430 520- 500MB/s SSD SATA-3 DiskSatıcı: ZmTeknoloji
669,91 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 679.91 Intenso 128gb Ssd Disk Top 3812430 2.5" 128 Gb Sata 3 520/500mb/s SsdSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
709,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
17 709.80 Intenso Top 3812430 128GB (550/500MB/s) 2.5" SATA SSDSatıcı: Lowell Teknoloji
699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 709