Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: En sevdiğiniz satıcı
729,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
1 729.00 Intenso Top 3812440 2.5" 256 GB SATA 3 SSDSatıcı: Techburada | 263 yorum
714,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
2 714.40 Intenso Top 3812440 2.5" 256 GB SATA 3 SSDSatıcı: zoccoshop
714,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
3 714.40 Intenso Top 256gb 2.5" Sata 3 520-500mb/s (3812440)Satıcı: Techburada
749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 749.00 Intenso Top 256gb 2.5" Sata 3 520-500mb/s (3812440)Satıcı: Zoccoshop
749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 749.00 Intenso Top 3812440 2.5" 256 GB SATA 3 SSDSatıcı: akerbilisim
760,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
6 760.00 Intenso Top Performance 3812440 256 GB 520/500 MB/s Sata3 2.5" SSDSatıcı: TECHBURADA
789,00 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 799 Intenso Top Performance 3812440 256GB 520/500MB/s 2.5" SATA 3 SSD Disk 849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 849.00 Intenso Top 256Gb 2.5" Sata 3 520-500Mb/S (3812440) 865,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
9 865.39 Intenso Top 3812440 256GB (520/500MB/s) 2.5" SATA SSDSatıcı: Lowell Teknoloji
873,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
10 873.27 INTENSO 3812440, 256GB, 520-500Mb/s, 2.5" SATA3, 3D NAND, SSDSatıcı: Ptd Bilişim
960,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
11 970.46 Intenso Top 3812440 256GB (550/500MB/s) 2.5" SATA SSDSatıcı: Lowell Teknoloji
1.069,00 TL + Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
12 1079