Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
13.379,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
1 13379.00 Kingston Kc3000 4Tb 7000/7000Mb/S Pcıe Nvme M.2 Ssd Skc3000d/4096GSatıcı: Notebook Store
13.530,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 13530.57 Kingston Kc3000 4096gb Pcıe 4.0 X4 M.2 22x80 Nvme 7000mb/s - 7000mb/s Ssd Skc3000d/4096gSatıcı: notebookstore
13.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
3 13949.00 Kingston KC3000 SKC3000D/4096G 4 TB 7000/7000 MB/S PCIe 4.0 x4 M.2 NVMe SSDSatıcı: victory | 2 yorum
14.189,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 14189.00 Kingston Kc3000 4Tb 22X80mm Pcıe 4.0 X4 M.2 Nvme SsdSatıcı: PTD Bilişim
14.285,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 14285.24 Kingston KC3000 4TB 7000/7000MB/s PCIe NVMe M.2 SSD SKC3000D/4096GSatıcı: notebookstore
14.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 14399.00 Kingston 4TB KC3000 NVMe Okuma 7000MB-Yazma 7000MB M.2 SSD (SKC3000D/4096G) 14.634,00 TL + Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
7 14644 Kingston KC3000 SKC3000D/4096G 4 TB 7000/7000 MB/S PCIe 4.0 x4 M.2 NVMe SSDSatıcı: prote
14.679,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
8 14679.00 Kingston KC3000 4TB 7000MB/S - 7000MB/S SSDSatıcı: notebookstore | 7 yorum
14.699,00 TL Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
9 14699.00 Kingston KC3000 SKC3000D/4096G 4 TB 7000/7000 MB/S PCIe 4.0 x4 M.2 NVMe SSDSatıcı: INTROS | 2 yorum
14.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
10 14849.00 Kingston Kc3000 Skc3000D/4096G 4 TB 7000 MB/s PCIe M.2 Nvme SSDSatıcı: İntros
15.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 15499.00 Kingston KC3000 4TB 22x80mm PCIe 4.0 x4 M.2 NVMe SSDSatıcı: Ptd Bilişim
15.657,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
12 15667.16 KINGSTON 4TB KC3000 SKC3000D/4096G 7000-7000MB/s M2 NVME GEN4 DİSKSatıcı: ZmTeknoloji
15.664,00 TL + Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
13 15674 Kingston KC3000 4TB 22x80mm PCIe 4.0 x4 M.2 NVMe SSDSatıcı: onlinealisverisyap
15.852,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
14 15852.33 Kingston KC3000 4TB 22x80mm PCIe 4.0 x4 M.2 NVMe SSDSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
16.441,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
15 16441.92 Kingston KC3000 4tb M.2 2280 Nvme SSD (7000-7000)Satıcı: teknoberk
16.480,00 TL Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
16 16480.00 Kingston KC3000 4TB M.2 2280 NVMe SSD (7000-7000) SKC3000D/4096GSatıcı: KUANTUM SANAL MAĞAZACILIK
16.887,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
17 16887.89 Kingston Kc3000 4 Tb Nvme Gen4 Ssd 7000/7000 (skc3000d/4096g)Satıcı: CBN DIŞ TİCARET SANAYİ
20.261,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 20261.00