- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: NLMAX
Yurtdışı ürünleri farklı özellik ve garanti şartlarında olabilir.
1.004,00 TL + 94,45 TL Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 1014 Sponsorlu Kingston NV2 SNV2S/250G 250 GB M.2 NVMe SSDSatıcı: INTROS | 3 yorum
1.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
2 1249.00 Kingston Snv2s/250G 250 Gb 3000 - 1300 Mb/S Nvme Pcıe M.2 SsdSatıcı: Dualpazar
1.241,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 1241.12 Kingston 250GB NV2 NVMe Okuma 3000MB-Yazma 1300MB M.2 SSD (SNV2S/250G) 1.227,00 TL + 15,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 1237 Kingston Snv2S/250G 250 GB 3000 - 1300 MB/s NVMe PCIe M.2 SSDSatıcı: İntros
1.269,00 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 1279 Kingston Nv2 250Gb 22X80mm Pcıe 4.0 X4 M.2 Nvme SsdSatıcı: PTD Bilişim
1.302,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 1302.58 Kingston Nv2 Snv2s/250g 250gb 3000/1300mb/s Pcıe Nvme M.2 Ssd DiskSatıcı: NOVA NETMATİK ELEKTRONİK
1.319,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
7 1319.56 KINGSTON SNV2S/250G, NV2, 250Gb, 3000/1300, Gen4, NVME PCIe M.2, SSDSatıcı: Ptd Bilişim
1.319,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
8 1329.57 Kingston NV2 SNV2S/250G 250 GB M.2 NVMe SSDSatıcı: prote
1.329,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
9 1329.00 Kıngston 250Gb Nv2 Snv2S/250G 3000-1300Mb/S M2 Nvme Disk 1.300,04 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 1310.04 Kingston NV2 SNV2S/250G 250GB 3000/1300MB/s PCIe NVMe M.2 SSD Disk 1.332,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 1332.63 Kingston NV2 SNV2S/250G 250 GB M.2 NVMe SSDSatıcı: dualpazar
1.334,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
12 1334.55 Kingston Nv2 Snv2s/250g 250gb 3000/1300mb/s Pcıe Nvme M.2 Ssd DiskSatıcı: Dualpazar
1.375,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
13 1375.24 Kingston 250Gb Nv2 Pcie 4.0 M.2 Nvme Ssd Snv2S-250G SSD DiskSatıcı: Ptd Bilişim
1.386,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
14 1396.18 Kingston 250Gb Nv2 Pcie 4.0 M.2 Nvme Ssd Snv2S-250G SSD DiskSatıcı: onlinealisverisyap
1.426,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
15 1426.81 Kingston 250Gb Nv2 Pcie 4.0 M.2 Nvme Ssd Snv2S-250G SSD DiskSatıcı: SMALLMAN
1.500,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
16 1500.59 Kingston 250Gb Nv2 Pcie 4.0 M.2 Nvme Ssd Snv2S-250G SSD DiskSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
1.505,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
17 1505.76 KINGSTON SNV2S/250G, NV2, 250Gb, 3000/1300, Gen3, NVME PCIe M.2, SSDSatıcı: ENPOLYTECH-BURSA
1.765,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
18 1765.95 Kingston 250Gb Nv2 Pcie 4.0 M.2 Nvme Ssd Snv2S-250G SSD DiskSatıcı: Teknomeda Shop
1.771,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
19 1771.04 Kingston 250Gb Nv2 Pcie 4.0 M.2 Nvme Ssd Snv2S-250G Ssd HarddiskSatıcı: pazareyle
1.784,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
20 1794.62 Kingston 250Gb Nv2 Pcie 4.0 M.2 Nvme Ssd Snv2S-250G SSD DiskSatıcı: Nusrat Bilişim
2.282,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
21 2282.09