Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Smallman
3.443,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 3443.76 Kioxia 1TB Exceria Plus G2 LRD20Z001TG8 3400-3200MB-sn NVMe PCIe M.2 SSD HarddiskSatıcı: SMALLMAN
3.464,42 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 3474.42 Kioxia 1Tb Exceria Plus G2 Lrd20z001tg8 3400-3200Mb-Sn Nvme Pcıe M.2 Ssd HarddiskSatıcı: BİLİŞİMSE
3.604,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 3604.69 Kioxia 1TB Exceria Plus G2 LRD20Z001TG8 3400-3200MB-sn NVMe PCIe M.2 SSD HarddiskSatıcı: SMALLMAN
3.659,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
4 3669.82 Kioxia 1TB Exceria Plus G2 LRD20Z001TG8 3400-3200MB-sn NVMe PCIe M.2 SSD HarddiskSatıcı: Smallman
3.693,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 3693.82 Kioxia Exceria Plus G2 LRD20Z001TG8 1 TB 3400/3200 MB/S M.2 NVMe SSDSatıcı: core-bilgisayar
3.896,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
6 3896.39 Kioxia Exceria Plus G2 LRD20Z001TG8 1 TB 3400/3200 MB/S M.2 NVMe SSDSatıcı: ileriportteknoloji
3.896,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 3896.39 Kioxia Exceria Plus G2 LRD20Z001TG8 1 TB 3400/3200 MB/S M.2 NVMe SSDSatıcı: SoneksBilgisayar
3.953,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
8 3953.90 Kioxia 1TB Exceria Plus G2 LRD20Z001TG8 3400-3200MB-sn NVMe PCIe M.2 SSD HarddiskSatıcı: BilişimSE
3.979,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
9 3979.83 Kioxia Exceria Plus G2 1tb M.2 Nvme LRD20Z001TG8Satıcı: Core Bilgisayar | 44 yorum
4.051,04 TL Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
10 4051.04 Kioxia 1Tb Exceria Plus G2 Lrd20Z001Tg8 3400-3200Mb-Sn Nvme Pcie M.2 Ssd HarddiskSatıcı: pazareyle
4.267,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
11 4277.36 Toshiba Kioxia Exceria Plus 1tb M.2 Nvme LRD20Z001TG8Satıcı: MELİENTE
4.599,00 TL Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
12 4599.00 Kioxia 1TB Exceria Plus G2 LRD20Z001TG8 3400-3200MB-sn NVMe PCIe M.2 SSD HarddiskSatıcı: Nusrat Bilişim
5.592,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
13 5592.98