Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: İntros
3.190,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
1 3190.00 Kioxia Exceria Pro LSE10Z001TG8 1 TB 7300/6400 MB/S M.2 SSDSatıcı: TEBİLON | 25 yorum
2.989,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 2989.20 Kioxia 1Tb Exceria Pro Serisi Nvme M.2 Ssd 7300Mb/S Okuma / 6400Mb/S YazmaSatıcı: TEBİLON
2.990,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
3 2990.27 KIOXIA EXCERIA Pro 1TB SSD NVMe 4.0 M.2 7300/6400 MB/sSatıcı: Hepsiburada | 87 yorum
3.179,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
4 3179.00 Kioxia Exceria Pro Lse10z001tg8 1tb 7300/6400mb/s Pcıe Nvme M.2 Ssd DiskSatıcı: TEBİLON
3.180,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
5 3180.39 Kioxia SSD 1TB Exceria PRO M.2 Nvme4.0 7300/6400 MB/snSatıcı: Tebilon
3.180,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 3180.39 Kioxia 1TB Exceria PRO Serisi NVMe M.2 SSD (7300MB/s Okuma / 6400MB/s Yazma)3 yorum
3.233,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 3233.00 Kioxia Exceria Pro LSE10Z001TG8 1TB 7300/6400MB/s PCIe NVMe M.2 SSD Disk 3.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 3249.00 Kioxia Exceria Pro LSE10Z001TG8 1 TB 7300/6400 MB/S M.2 SSDSatıcı: INTROS | 15 yorum
3.324,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
9 3324.05 Kıoxıa Pcıe M2 1Tb Excerıa Pro Nvme 3D 7300/6400Satıcı: vebingo
3.347,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
10 3347.13 KIOXIA 1TB EXCERIA PRO LSE10Z001TG8 7300-6400MB/s M2 NVME GEN4 DİSKSatıcı: onlinealisverisyap
3.409,63 TL + Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
11 3419.63 KIOXIA PCIe M2 1TB EXCERIA PRO NVMe 3D 7300/6400Satıcı: vebingo
3.413,94 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 3423.94 Kioxia 1TB Excerıa Pro LSE10Z001TG8 M.2 Nvme 2280 7300-6400 Ssd DiskSatıcı: vebingo
3.489,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 3499.9 Kioxia Exceria Pro LSE10Z001TG8 1 TB 7300/6400 MB/S M.2 SSDSatıcı: incehesap
3.550,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
14 3550.82 KIOXIA PCIe M2 1TB EXCERIA PRO NVMe 3D 7300/6400Satıcı: vebingo
3.599,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
15 3599.90 Kıoxıa LSE10Z001TG8 SSD 1tb Excerıa Pro M.2 Nvme 2280 7300/6400 - 24Satıcı: QUEENCK
3.737,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
16 3737.00 Kioxia 1tb Kıoxıa Excerıa Pro Pcıe 4.0 M.2 Nvme 3d 7300/6400 Mb/s Lse10z001tg8Satıcı: Bilbor Bilgisayar
3.927,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 3927.68 Kioxia 1TB Excerıa Pro LSE10Z001TG8 M.2 Nvme 2280 7300-6400 Ssd DiskSatıcı: Teknomeda Shop
4.394,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
18 4394.10 Kioxia 1Tb Exceria Pro Lse10Z001Tg8 M.2 Nvme 2280 7300-6400 Ssd HarddiskSatıcı: pazareyle
4.404,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
19 4414.65 Kioxia 1TB Excerıa Pro LSE10Z001TG8 M.2 Nvme 2280 7300-6400 Ssd DiskSatıcı: Nusrat Bilişim
5.766,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
20 5766.48