Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
797,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
1 797.12 Kioxia Exceria LRC10Z250GG8 250 GB M.2 SSDSatıcı: PerfektMarket
797,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 797.12 Kioxia Exceria NVMe 250GB 1700MB-1200MB/s M2 PCIe Nvme 3D NAND SSD (LRC10Z250GG8)Satıcı: Hepsiburada | 83 yorum
829,00 TL Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 829.00 Kioxia Exceria LRC10Z250GG8 250 GB M.2 SSDSatıcı: kampuspc
848,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 848.04 Kioxia Exceria 250gb Nvme M.2 Ssd 1700/1200 Mb/s (BK-LRC10Z250GG8)Satıcı: veymut | 3 yorum
859,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
5 859.00 KIOXIA EXCERIA, LRC10Z250GG8, 250GB 1700/1200, Gen3, NVME PCIe M.2 SSD (TOSHIBA OCZ)Satıcı: Ptd Bilişim
890,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
6 890.51 Kioxia Exceria LRC10Z250GG8 250 GB M.2 SSDSatıcı: Uzmanlarpc
907,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 907.96 Kıoxıa Excerıa 250GB 1700/1200 LRC10Z250GG8 Nvme Pcıe M.2 SSD (Toshıba Ocz)Satıcı: Yukesoft
951,95 TL Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
8 951.95 Kıoxıa Excerıa, Lrc10z250gg8, 250Gb 1700/1200, Gen3, Nvme Pcıe M.2 Ssd (Toshıba Ocz)Satıcı: ENPOLY STORE
1.031,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
9 1031.08 Kioxia 250gb Excerıa Lrc10z250gg8 1700- 1200mb/s M2 Pcıe Nvme Gen3 DiskSatıcı: Core Bilgisayar
1.112,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
10 1112.64 KIOXIA EXCERIA, LRC10Z250GG8, 250GB 1700/1200, Gen2, NVME PCIe M.2 SSD (TOSHIBA OCZ)Satıcı: ENPOLYTECH-BURSA
1.179,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
11 1179.77