Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TNG | 6 yorum
19.265,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 19265.05 Samsung 870 QVO 8TB 560MB-530MB/s Sata 3 SSD (MZ-77Q8T0BW)Satıcı: Hepsiburada | 28 yorum
19.329,00 TL Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 19329.00 Samsung 870 QVO MZ-77Q8T0BW 2.5" 8 TB SATA 3.0 SSDSatıcı: magic | 6 yorum
19.949,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 19949.99 Samsung 870 Qvo Mz-77Q8T0Bw 8 TB V-Nand Sata 3 2.5" SSDSatıcı: Magic Teknoloji
20.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 20999.99 Samsung 8tb 870 Qvo Sata 3.0 560-530MB/S 2.5" Flash SSDSatıcı: Laptopfırsatı
21.499,00 TL Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 21499.00 Samsung 8tb 870 Qvo Sata 3.0 (okuma 560mb / Yazma 530mb) SsdSatıcı: TNG
21.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 21499.00 Samsung 870 QVO MZ-77Q8T0BW 2.5" 8 TB SATA 3.0 SSDSatıcı: zenpabilisim
22.610,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
7 22610.20 Samsung 870 Qvo 8TB 2.5" SATA SSD (560-530MB/s) MZ-77Q8T0BWSatıcı: KUANTUM SANAL MAĞAZACILIK
23.457,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
8 23457.00 Samsung 870 Qvo 8Tb 560Mb-530Mb/S Sata 3 Ssd (Mz-77Q8t0bw)Satıcı: TNG
26.039,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 26039.07 Samsung 870 Qvo 8Tb 2.5 İnc Sata 3 SsdSatıcı: PTD Bilişim
26.430,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 26430.02 Samsung 8TB 870 QVO Okuma 560MB-Yazma 530MB SATA SSD (MZ-77Q8T0BW) 26.757,00 TL + 15,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 26767 8TB SAMSUNG 870 QVO 560/530MB/s MZ-77Q8T0BW SSDSatıcı: HIZLI STOK
28.365,00 TL + Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
12 28375 Samsung 870 QVO SATA III 2.5'' SSD 8TB 29.611,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
13 29611.00 Samsung 8tb 870 Qvo 560/530mb Mz-77q8t0bwSatıcı: laptopfırsatı
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
14 29999.00 SAMSUNG 8TB 870 QVO MZ-77Q8T0BW 560-530MB/s SATA-3 SSD DİSKSatıcı: onlinealisverisyap
34.551,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
15 34561.08