Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknobiyotik
6.169,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 6169.00 Samsung 970 Evo Plus MZ-V7S2T0BW 2 TB 3500/3300 MB/S PCIe 3.0 M.2 NVMe SSDSatıcı: abakusbilgitek
6.089,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 6089.00 Samsung 970 Evo Plus MZ-V7S2T0BW 2 TB 3500/3300 MB/S PCIe 3.0 M.2 NVMe SSDSatıcı: PerfektMarket | 92 yorum
6.175,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 6175.02 Samsung 970 EVO PLUS 2TB PCIe NVMe 1.3 Okuma 3500MB - Yazma 3300MB M.2 SSD (MZ-V7S2T0BW) 6.189,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
4 6189.42 Samsung 970 EVO PLUS 2TB PCIe NVMe 1.3 Okuma 3500MB – Yazma 3300MB M.2 SSD (MZ-V7S2T0BW) 6.189,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 6189.42 Samsung 970 Evo Plus MZ-V7S2T0BW 2 TB 3500/3300 MB/S PCIe 3.0 M.2 NVMe SSDSatıcı: AKILLICEPDÜNYASI
6.519,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 6519.70 Samsung 970 Evo Plus 2 TB 3500/3300 MB/s NVMe M.2 SSD (MZ-V7S2T0BW)Satıcı: Teknobiyotik
6.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
7 6599.00 "Samsung 970 Evo Plus M2 2 TB M.2 3300 MB/s 3500 MB/s SSD "Satıcı: TNG
6.614,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
8 6614.00 Samsung 2tb 970 3500/3300mb/s Evo Plus M.2 Nvme Mz-v7s2t0bwSatıcı: Teknobiyotik
6.889,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 6889.00 Samsung 970 Evo Plus Mz-v7s2t0bw 2 Tb 3500/3300 Mb/s Pcıe 3.0 M.2 Nvme SsdSatıcı: DijitalPazar
6.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 6899.00 Samsung 2 Tb 970 Evo Plus Samsung Nvme M.2 MZ-V7S2T0BW Pcıe 3500-3300 Mb/sSatıcı: DmaxTeknoloji
7.150,00 TL Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 7150.00 Samsung 970 Evo Plus NVMe 2TB 3500MB/s-3300MB/s M.2 SSD (MZ-V7S2T0BW)Satıcı: Teknobiyotik | 178 yorum
7.153,02 TL Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 7153.02 Samsung 2TB 970 EVO PLUS NVMe M.2 SSD (Okuma Hızı 3500MB / Yazma Hızı 3300MB)99 yorum
7.682,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 7682.00 Samsung 2TB 970 Evo Plus Okuma 3500MB-Yazma 3300MB M.2 SSD (MZ-V7S2T0BW) 7.692,00 TL + Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
14 7702 SAMSUNG 2TB 970 EVO MZ-V7S2T0BW 3500- 3300MB/s M2 PCIe NVMe Gen3 DiskSatıcı: onlinealisverisyap
8.014,26 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
15 8024.26 Samsung 970 Evoplus Mz-V7s2t0bw 2Tb 3500-3300 Mb/S Pcıe M.2 2280 Nvme Ssd Sabit DiskSatıcı: Garaj Onlıne
8.091,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
16 8091.90 Samsung 970 Evo Plus Mz-V7S2T0Bw 2 TB Nvme M.2 SSD DiskSatıcı: Magic Teknoloji
8.181,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
17 8181.81 2Tb Samsung 970 3500/3300Mb/S Evo Plus M.2 Nvme Mz-V7s2t0bw 8.216,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
18 8216.74 Samsung 970 Evo Plus 2TB 3500MB/3200MB/sn NVMe M.2 SSD Disk - MZ-V7S2T0BW 8.493,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
19 8493.21 Samsung 970 Evo Plus 2TB NVMe M.2 SSD -3500/3300 MZ-V7S2T0BWSatıcı: KUANTUM SANAL MAĞAZACILIK
8.897,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
20 8897.00