Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: SPES | 41 yorum
1.474,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
1 1474.00 Samsung 970 EVO Plus MZ-V7S250BW 250 GB NVMe M.2 SSDSatıcı: SPES | 240 yorum
1.521,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 1521.60 Samsung 970 Evo Plus 250GB 3500MB-2300MB/s NVMe M.2 SSD (MZ-V7S250BW)Satıcı: SPES | 504 yorum
1.585,00 TL Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
3 1585.00 Samsung 970 EVO Plus MZ-V7S250BW 250 GB NVMe M.2 SSDSatıcı: techofuniverse
1.805,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 1805.00 Samsung 970 Evo Plus 250Gb 3500Mb-2300Mb/S Nvme M.2 Ssd (Mz-V7s250bw)Satıcı: A PLUS BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
1.859,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 1859.07 Samsung 250GB 970 EVO PLUS NVMe M.2 SSD (Okuma Hızı 3500MB / Yazma Hızı 2300MB)99 yorum
1.950,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 1950.00 Samsung 970 Evo Plus 250GB 3500MB-2300MB/s NVMe M.2 SSD (MZ-V7S250BW) Siyah SSD (Samsung Türkiye Garantili)Satıcı: Tech Of Universe
2.099,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
7 2099.99 Samsung 970 EVO Plus NVMe M.2 SSD 250GB 2.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 2149.00