- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknobiyotik
6.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 6449.00 Samsung 980 Pro MZ-V8P2T0BW 2 TB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSDSatıcı: MAYTECH | 59 yorum
6.457,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 6457.80 Samsung Mz-v8p2t0bw 980 Pro 2tb Pcıe 4.0 Nvme M.2 2280 Ssd (7000 Mb/s Okuma - 5100 Mb/s Yazma)Satıcı: MAYTECH | 18 yorum
6.464,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 6464.00 Samsung 980 Pro MZ-V8P2T0BW 2TB PCIE 4.0 NVME M.2 SSDSatıcı: GELECEKEVİMDE
6.481,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 6481.30 Samsung 2tb 980 Pro Mz-v8p2t0bw 7000- 5000mb/s M2 Pcıe Nvme Gen4 DiskSatıcı: Gelecek Evimde LTD. ŞTİ. | 16 yorum
6.569,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 6569.00 Samsung 980 Pro MZ-V8P2T0BW 2 TB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSDSatıcı: teknostok | 59 yorum
6.699,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
6 6699.71 Samsung 980 Pro 2TB 7000MB-5100 MB/sn NVMe M.2 SSD MZ-V8P2T0BWSatıcı: Ada Teknoloji | 186 yorum
6.949,00 TL Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 6949.00 Samsung 980 Pro 2Tb 7000Mb-5100 Mb/Sn Nvme M.2 Ssd Mz-V8p2t0bwSatıcı: TNG
7.160,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
8 7160.07 Samsung 980 Pro 2TB PCIe Gen 4.0 NVMe Okuma 7000MB – Yazma 5100MB M.2 SSD (MZ-V8P2T0BW) 7.176,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 7176.00 Samsung 980 Pro 2TB PCIe Gen 4.0 NVMe Okuma Okuma 7000MB – Yazma 5100MB M.2 SSD (MZ-V8P2T0BW) 7.176,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 7176.00 SAMSUNG 2TB 980 PRO MZ-V8P2T0BW 7000- 5000MB/s M2 PCIe NVMe Gen4 DiskSatıcı: onlinealisverisyap
7.147,04 TL + Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
11 7157.04 2 Tb 980 Pro Samsung Nvme M.2 Mz-V8p2t0bw Pcıe 7000-5000 Mb/SSatıcı: bizdeherseyvar
7.241,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
12 7241.76 Samsung 2TB 980 Pro 7000MB-5100 MB-sn NVMe M.2 SSD MZ-V8P2T0BW HarddiskSatıcı: onlinealisverisyap
7.448,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
13 7458.53 Samsung 980 Pro Mz-V8P2T0Bw 2 TB 7000/5100 MB/s M.2 PCIe 4.0 SSDSatıcı: Magic Teknoloji
7.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 7499.99 Samsung 2TB 980 Pro 7000MB-5100 MB-sn NVMe M.2 SSD MZ-V8P2T0BW HarddiskSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
7.876,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 7876.52 SAMSUNG MZ-V8P2T0BW 980 PRO 2TB 7000/5100 NVMe PCIe M.2 SSDSatıcı: Ptd Bilişim
7.912,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
16 7922.01 Samsung 2TB 980 Pro 7000MB-5100 MB-sn NVMe M.2 SSD MZ-V8P2T0BW HarddiskSatıcı: Ptd Bilişim
8.514,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 8514.92 SAMSUNG MZ-V8P2T0BW 2TB 980 PRO PCIE GEN 4.0 X4 NVME 1.3C 7000/5100MB/S Dahili SSD Siyah 8.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 8659 Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD 2TB 8.697,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
19 8697.00 SAMSUNG MZ-V8P2T0BW 980 PRO 2TB 7000/5100 NVMe PCIe M.2 SSDSatıcı: ENPOLYTECH-BURSA
10.856,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
20 10856.33