Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: incehesap
3.026,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
1 3026.10 Samsung 980 PRO MZ-V8P500BW 500GB 6900/5000MB/s NVMe M.2 SSD Disk 2.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 2899.00 Samsung 980 Pro MZ-V8P500BW 500 GB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSDSatıcı: emc-bilisim-ve-tekn
2.907,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 2907.00 Samsung 980 Pro Mz-V8P500Bw 500 GB PCIe 4.0 Nvme M.2 SSD DiskSatıcı: Emc Bilişim Ve Tekn.
2.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 2949.00 Samsung 980 Pro 500GB 6900MB-5000MB/S Nvme M.2 SSD MZ-V8P500BWSatıcı: bsteknoloji | 411 yorum
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 2999.00 Samsung 980 Pro MZ-V8P500BW 500 GB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSDSatıcı: magic
3.020,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
6 3020.82 Samsung 500GB 980 PRO NVMe Okuma 6900MB-Yazma 5000MB M.2 SSD (MZ-V8P500BW) 2.975,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 2985 Samsung 500GB 980 PRO NVMe M.2 SSD (Okuma Hızı 6900MB / Yazma Hızı 5000MB)63 yorum
3.079,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 3079.00 Samsung 980 Pro MZ-V8P500BW 500 GB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSDSatıcı: prote
3.134,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
9 3134.05 Samsung 980 Pro 500GB M.2 Nvme MZ-V8P500BWSatıcı: KADIKÖYHOBİ&SANAT
3.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
10 3200.00 Samsung MZ-V8P500BW 500 GB 980 Pro Nvme M.2 PCIE 6900-5000 Mb/S 3.182,78 TL + Kargo Siteye Git ❯5 sn önceki fiyat
11 3192.78 SAMSUNG 500GB 980 PRO MZ-V8P500BW 6900- 5000MB/s M2 PCIe NVMe Gen4 DiskSatıcı: onlinealisverisyap
3.245,58 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 3255.58 Samsung 980 Pro 500Gb Nvme M.2 Ssd (6900-5000Mb/S) Mz-V8p500bw 3.285,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 3285.63 SAMSUNG MZ-V8P500BW, 980 PRO, 500GB, 6900/5000, Gen4, NVMe PCIe M.2, SSDSatıcı: Ptd Bilişim
3.289,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
14 3299.32 500Gb Samsung 980 6900/5.000Mb/S Pro M.2 Nvme Mz-V8p500bw 3.355,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 3355.44 Samsung 980 Pro 500GB NVMe M.2 SSD (6900-5000MB/s) MZ-V8P500BWSatıcı: KUANTUM SANAL MAĞAZACILIK
3.532,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
16 3532.94 Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD 500GB 3.558,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
17 3558.00 Samsung 500GB MZ-V8P500BW 980 PRO PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD 6900MB Okuma - 5000MB Yazma SSD HarddiskSatıcı: onlinealisverisyap
4.066,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
18 4076.82 SAMSUNG MZ-V8P500BW 980 PRO 500GB 6900/5000 NVMe PCIe M.2 SSDSatıcı: ENPOLYTECH-BURSA
4.497,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
19 4497.36 Samsung 500GB MZ-V8P500BW 980 PRO PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD 6900MB Okuma - 5000MB Yazma SSD HarddiskSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
6.439,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
20 6439.48