- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
4.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
1 4249.00 Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0CW PCI-Express 4.0 1 TB M.2 SSDSatıcı: idefix
4.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
2 4259 Samsung 980 Pro Mz-V8P1T0Cw Pci-Express 4.0 1 Tb M.2 Ssd 4.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
3 4249.00 Samsung 1TB 980 Pro Soğutuculu PCIe 4.0 x4 NVMe™ 1.3c 7.000MB-5.000MB/sn M.2 (2280) SSD MZ-V8P1T0CW SSDSatıcı: Hepsiburada | 235 yorum
4.326,30 TL Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 4326.30 Samsung 980 Pro MZ-V8P1T0CW 1 TB NVMe M.2 SSDSatıcı: MAYTECH | 60 yorum
4.370,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 4370.00 Samsung 1tb 980 Pro Mz-v8p1t0cw 6900- 5000mb/s M2 Pcıe Nvme DiskSatıcı: MAYTECH | 60 yorum
4.375,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
6 4375.00 SAMSUNG 980 PRO SSD Soğutucu ile 1 TB PCIe Gen 4 NVMe M.2 Dahili Katı Hal Sürücüsü + 2mo Adobe CC Fotoğrafçılık, Isı Kontrolü, Maksimum Hız, PS5 Uyumlu (MZ-V8P1T0CW)Satıcı: Teknobiyotik
4.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
7 4599.00 SAMSUNG 1TB 980 PRO MZ-V8P1T0CW 6900-5000MB/s M2 PCIe NVME DiskSatıcı: Arslan Bilgisayar
4.685,90 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
8 4695.9 Samsung 980 Pro MZ-V8P1T0CW 1 TB NVMe M.2 SSDSatıcı: Teknobiyotik | 59 yorum
4.739,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
9 4739.55 Samsung 1TB 980 PRO w/Heatsink Okuma 7000MB-Yazma 5000MB M.2 SSD (MZ-V8P1T0CW) 4.692,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 4702 "Samsung 980 Pro M2 1 TB M.2 5000 MB/s 7000 MB/s SSD "Satıcı: Teknobiyotik
4.809,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
11 4809.00 Samsung 980 Pro MZ-V8P1T0CW 1 TB NVMe M.2 SSDSatıcı: teknostok
4.936,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
12 4936.47 SAMSUNG 980 PRO 1TB NVMe 7000MB Okuma 5000MB Yazma M.2 Soğutuculu SSD MZ-V8P1T0CW 4.953,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 4953.00 Samsung 980 PRO 1TB NVMe 7000MB Okuma 5000MB Yazma M.2 Soğutuculu SSD MZ-V8P1T0CW 4.953,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
14 4953.00 "Samsung 980 Pro M2 1 TB M.2 5000 MB/s 7000 MB/s SSD "Satıcı: Magic Teknoloji
4.958,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
15 4958.00 Samsung 1tb 980 Pro Mz-v8p1t0cw 6900- 5000mb/s M2 Pcıe Nvme DiskSatıcı: NETSİPARİS
5.108,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
16 5108.00 Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0CW PCI-Express 4.0 1 TB M.2 SSDSatıcı: onlinealisverisyap
5.150,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
17 5150.23 Samsung 980 Pro Mz-V8P1T0Cw Soğutuculu 1 TB NVMe M.2 SSD DiskSatıcı: Magic Teknoloji
5.215,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 5215.90 Samsung 980 PRO w/Heatsink MZ-V8P1T0CW 1TB 7000/5000MB/s PCIe NVMe M.2 SSD Disk 5.273,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
19 5273.10 Samsung 980 Pro 1Tb 22X80mm Pcıe Gen 4.0 X4 Nvme M.2 Sogutuculu SsdSatıcı: PTD Bilişim
5.878,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
20 5878.20 SAMSUNG 1TB 980 PRO MZ-V8P1T0CW 6900- 5000MB/s M2 PCIe NVME DiskSatıcı: ZmTeknoloji
6.153,16 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
21 6163.16 Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0CW PCI-Express 4.0 1 TB M.2 SSDSatıcı: Ptd Bilişim
6.442,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
22 6442.51 Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0CW PCI-Express 4.0 1 TB M.2 SSDSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
6.513,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
23 6513.83 1Tb Samsung 980 Pro Heatsink M.2 Nvme Mz-V8p1t0cw 6.537,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
24 6537.38 Samsung 980 PRO Soğutuculu NVMe M.2 SSD 1 TB 6.589,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
25 6589.00