Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: KUANTUM SANAL MAĞAZACILIK
1.055,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 1055.06 Samsung 980 MZ-V8V250BW PCI-Express 3.0 250 GB M.2 SSD OutletSatıcı: EMPEROR
1.325,43 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 1335.43 Samsung Mz-V8V250Bw 250G 980 Pcie Gen 3.0 X4, Nvme 1.4 Ssd Siyah 1.397,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 1407 Samsung 980 MZ-V8V250BW 250GB 2900/1300MB/s NVMe M.2 SSD Disk 1.501,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 1501.75 Samsung 980 250Gb Nvme M.2 Ssd (2900-1300Mb/S) Mz-V8v250bw 1.607,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 1607.19 Samsung 980 250GB 2900MB-1300MB/s M.2 NVMe SSD MZ-V8V250BWSatıcı: Kuantum | 61 yorum
1.708,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
6 1708.00 Samsung 980 MZ-V8V250BW 250 GB NVMe M.2 SSDSatıcı: KuantumSanal
1.728,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
7 1728.16 Samsung 980 Mz-V8V250Bw 250 GB Nvme M.2 SSD DiskSatıcı: Kuantum Sanal
1.728,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 1728.16 Samsung 980 NVMe M.2 SSD 250 GB 1.794,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 1794.00 Samsung 250GB 980 NVMe M.2 SSD (Okuma Hızı 2900MB / Yazma Hızı 1300MB)46 yorum
1.851,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 1851.00 Samsung 980 MZ-V8V250BW 250 GB NVMe M.2 SSDSatıcı: areyteknoloji
2.244,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
11 2244.42 Samsung MZ-V8V250BW 980 250GB 2900/1300 Nvme Pcıe M.2 SSDSatıcı: Teknotic
2.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
12 2499.00 250GB SAMSUNG 980 2900/1300MB/s M.2 NVMe MZ-V8V250BWSatıcı: akerbilisim
3.008,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 3008.82 Samsung 980 Ssd 250gb M.2 2280 Pcıe Gen 3.0 Ssd 2900/1300mb/s (mz-v8v250bw)Satıcı: e-babil elektronik
3.161,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
14 3161.00 Samsung 980 250gb Ssd M.2 Nvme Mz-v8v250bw KAM613Satıcı: e-babil elektronik
4.684,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
15 4684.00