Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Techburada | 1067 yorum
1.138,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 1138.00 Sandisk SSD Plus 480GB 530MB-445MB/s Sata 3 2.5" SSD (SDSSDA-480G-G26)Satıcı: Techburada | 3909 yorum
1.139,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 1139.00 SanDisk Plus SDSSDA-480G-G26 2.5" 480 GB SATA 3 SSDSatıcı: Nethouse
1.145,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 1145.86 SanDisk 480gb Ssd Plus Sata 3.0 2.5" Ssd (535MB OKUMA / 445MB YAZMA)Satıcı: TEKYILDIZ | 603 yorum
1.179,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 1179.00 Sandisk Ssd Plus 480 Gb 535Mb-445Mb/S Sata 3 2.5 Ssd (Sdssda-480G-G26) SiyahSatıcı: Nethouse
1.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 1199.00 Sandisk Ssd Plus 480Gb 535-445 Mb/S Ssd - Sdssda-480G-G26 1.232,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
6 1232.25 SanDisk Plus SDSSDA-480G-G26 2.5" 480 GB SATA 3 SSDSatıcı: biyazal | 1027 yorum
1.249,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
7 1249.90 Sandisk 480Gb Ssd Plus 530Mb-445Mb-S SSD SDSSDA-480G-G26 Sata 3 2.5" HarddiskSatıcı: Nethouse
1.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 1309 Sandisk Ssd Sata 480Gb 2.5'' 530Mb-440Mb/S Sdssda-480G-G26Satıcı: Techburada
1.301,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
9 1301.07 SanDisk Plus Sdssda-480G-G26 480 2.5" GB Sata 3 SSDSatıcı: Nethouse
1.299,00 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 1309 Sandisk 480gb 7mm 535/445 Sata3 Sdssda-480g-G26 Ssd Plus NewSatıcı: TEKNOSA
1.469,00 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 1479 Sandisk 480Gb Ssd Plus 530Mb-445Mb-S SSD SDSSDA-480G-G26 Sata 3 2.5" HarddiskSatıcı: SMALLMAN
1.652,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 1652.23 Sandisk 480Gb Ssd Plus 530Mb-445Mb-S SSD SDSSDA-480G-G26 Sata 3 2.5" HarddiskSatıcı: Teknomeda Shop
1.920,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
13 1920.77 Sandisk 480Gb Ssd Plus 530Mb-445Mb-S Ssd Sdssda-480G-G26 Sata 3 2.5" HarddiskSatıcı: pazareyle
1.964,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 1974.37 Sandisk 480GB 535/445 Sata3 SDSSDA-480G-G26 SSD PlusSatıcı: MELİENTE | 13 yorum
2.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
15 2200.00 Sandisk 480GB SSD Plus Okuma 535MB-Yazma 445MB SATA SSD (SDSSDA-480G-G26) 2.269,00 TL + 20,00 TL Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
16 2279 Sandisk 480Gb Ssd Plus 530Mb-445Mb-S SSD SDSSDA-480G-G26 Sata 3 2.5" HarddiskSatıcı: Nusrat Bilişim
2.511,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
17 2511.58 Sandisk Ssd Plus 480 Gb 535Mb-445Mb/S Sata 3 2.5 Ssd (Sdssda-480G-G26) SiyahSatıcı: Nusrat Bilişim
2.511,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
18 2511.58