Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Bettlepc | 8 yorum
5.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
1 5849.00 Seagate 6tb Ironwolf 3.5" 5400 256MB ST6000VN001Satıcı: firstteknoloji
5.950,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 5950.00 Seagate IronWolf 6 TB HDD, NAS dahili sabit disk (8, 9 cm (3,5 inç), 7200 devir/dakika, 256 MB önbellek, SATA 6 Gb/s, gümüş) Model numarası: ST6000VN001Satıcı: Amazon.com.tr
6.654,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 6654.17 Seagate Ironwolf 3.5 6Tb 5400Rpm 256Mb Sata 3 St6000vn001Satıcı: Dualpazar
6.759,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
4 6759.15 Seagate Ironwolf 6 Tb 5400RPM Sata3 256MB 180TB/Y Rv Nas (ST6000VN001)Satıcı: by-pro | 43 yorum
6.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 6799.00 Seagate IronWolf ST6000VN001 3.5" 6 TB 5400 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: Netsiparis
7.124,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
6 7124.60 Seagate IronWolf ST6000VN001 3.5" 6 TB 5400 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: dualpazar
7.261,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
7 7261.36 6 Tb Seagate 3.5 Ironwolf Sata3 5400Rpm 256Mb St6000vn001 (Resmı Dıst Garantılı)Satıcı: bizdeherseyvar
7.420,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
8 7420.96