Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TAMTECHTEK
1.494,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
1 1494.32 Seagate SkyHawk ST2000VX008 2 TB 5900 RPM 64 MB SATA 3 HDDSatıcı: EmperorTeknoloji
1.600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 1600.00 Seagate Skyhawk 3.5 2Tb 64Mb 5900Rpm St2000Vx008Satıcı: TAMTECH TEKNOLOJİ
1.659,00 TL + Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 1669 Seagate Skyhawk 3.5" 2tb Sata 3.0 64MB 180MB/S 5900 Rpm 7X24 Güvenlik Disk ST2000VX008Satıcı: NSEC | 39 yorum
1.733,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
4 1733.99 Seagate Skyhawk ST2000VX008 3.5" 2TB Sata 3.0 64MB 180Mb/s 5900Rpm 7/24 Güvenlik DiskiSatıcı: NeoBilişim | 183 yorum
1.749,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
5 1749.90 Seagate SkyHawk ST2000VX008 2 TB 5900 RPM 64 MB SATA 3 HDDSatıcı: FirstTeknoloji | 287 yorum
1.757,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
6 1757.50 Seagate SkyHawk ST2000VX008 3.5" 2 TB 5900 RPM 64 MB SATA 3 HDDSatıcı: exbilisim
1.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
7 1899.00 Guvenlık Harddısk 2Tb 7/24 5900Rpm Sata3 64Mb Seagate Skyhawk SurveıllanceSatıcı: EGB Elektronik
1.951,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
8 1951.13 Seagate Skyhawk, 3.5" 2TB Sata 3.0 64MB 180Mb/s 5900Rpm, ST2000VX008, 64HD Kamera 180TB/Yil Isyükü 7/24 Güvenlik DiskiSatıcı: ŞHG Bilişim
1.995,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
9 1995.00 ilkaahome 2tb 7/24 Seagate Skyhawk 5900rpm 3.5 Sata 3 6gbit/s 64mb Güvenlik Kamerası Diski St2000vx008Satıcı: SiseTeknoloji
1.998,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
10 1998.00 Seagate SkyHawk, 2 TB, Dahili Sabit Disk, 3,5" SATA 6 Gb/s, 64 MB Önbellek, DVR NVR Gözetleme Sistemi için, Video Depolama için, 3 yıl Dahili Rescue Services, FFP (ST2000VXZ08)Satıcı: ŞHG Bilişim
1.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
11 1999.00 SKYHAWK 2 TB Harddisk Seagate SkyHawk ST2000VX008 SATA 3.0 5900 RPM 3.5Satıcı: TAMTECH TEKNOLOJİ
1.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
12 1999.00 Seagate 2TB ST2000VX012 3.5\" Skyhawk 5400Rpm Internal Harddisk (İthalat) 2.034,83 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
13 2044.83 Seagate Skyhawk 3.5 2Tb Sata3 SV35 5900Rpm 64Mb 7/24 ST2000VX008 Güvenlik HarddiskSatıcı: Nesiltech Teknoloji
2.115,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
14 2125.75 Seagate Skyhawk 3.5 2Tb Sata3 SV35 5900Rpm 64Mb 7/24 ST2000VX008 Güvenlik HarddiskSatıcı: Nesiltech
2.149,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
15 2149.62 Seagate 2TB ST2000VX012 3.5" Skyhawk 5900Rpm Internal HarddiskSatıcı: SMALLMAN
2.152,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
16 2162.32 Seagate 2Tb Skyhawk 3,5" 64Mb 5900Rpm St2000Vx008 HarddiskSatıcı: SMALLMAN
2.244,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
17 2254.08 Seagate 2Tb ST2000VX008 Skyhawk 3,5" 64Mb 5900Rpm St2000Vx008 Harddisk (İthalat)Satıcı: Smallman
2.262,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
18 2262.34