Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: depoguvenlik
2.707,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 2707.50 Seagate Skyhawk 3.5" 4TB Sata 3.0 64MB 190Mb/s RV Sensör 5900Rpm 64HD Kamera 180TB/Yil Isyükü 7/24 Güvenlik Disk ST4000VX007Satıcı: Bestaguvenlik | 412 yorum
2.770,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 2770.00 Seagate Skyhawk, ST4000VX007, 3.5", 4tb, 64MB, 5900RPM, Güvenlik, HDDSatıcı: NSEC | 5 yorum
2.839,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 2839.00 Seagate ST4000VX007 4 TB 3.5'' 5900 RPM 64 MB SATA 3 Güvenlik HDDSatıcı: los-adanos
2.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 2900.00 Seagate SkyHawk ST4000VX007 3.5" 4 TB 5900 RPM SATA 3 HDDSatıcı: FirstTeknoloji | 222 yorum
2.925,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 2925.00 Seagate SkyHawk Disk, 64MB, 190Mb/s RV Sensör 5900Rpm, ST4000VX007Satıcı: ŞHG Bilişim
3.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
6 3400.00 Seagate SkyHawk ST4000VX007 3.5" 4 TB 5900 RPM SATA 3 HDDSatıcı: DATA G&xDC;VENL&x130;K
4.249,15 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 4259.15