Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap
2.474,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
1 2474.16 Seagate SkyHawk ST1000VX005 3.5" 1 TB 5900 RPM 64 MB SATA 3 HDDSatıcı: DrenovaBilişim | 409 yorum
2.299,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 2299.97 SEAGATE SKYHAWK ST3000VX009 3TB 3.5 5900 RPM 256MB SATA-3 Güvenlik DiskiSatıcı: onlinealisverisyap
2.435,40 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 2445.4 Seagate SkyHawk ST3000VX009 3.5" 3 TB 5400 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: ramazanmutlu
2.555,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 2555.90 SEAGATE SKYHAWK ST3000VX009 3TB 3.5" 5900 RPM 256MB SATA-3 Güvenlik DiskiSatıcı: onlinealisverisyap
2.561,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 2561.86 Seagate SkyHawk ST3000VX009 3.5" 3 TB 5400 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: onlinealisverisyap
2.567,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 2567.07 SEAGATE SKYHAWK ST3000VX009 3TB 3.5" 5900 RPM 256MB SATA-3 Güvenlik DiskiSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
2.692,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 2692.00 Seagate SkyHawk 3.5" 3TB 5400RPM SATA 256MB DiskSatıcı: LEMAX GUVENLİK
2.699,00 TL Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
8 2699.00 Seagate Skyhawk 3.5" 3TB 256MB 5900RPM Güvenlik HDD (ST3000VX009)Satıcı: CFD Mağazacılık
2.700,00 TL Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
9 2700.00