Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hema Bilişim
6.961,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 6961.61 Toshiba MG Serisi MG08ADA800E 8TB 7200Rpm 256MB 3.5” SATA 3 Harddisk 6.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 6799.00 Toshiba 8Tb Mg08 7200 Sata3 256 7/24 Mg08Ada800ESatıcı: Arslan Bilgisayar
7.156,06 TL + Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
3 7166.06 TOSHIBA 3.5" 8TB MG08 MG08ADA800E 7200 RPM 256MB SATA-3 ENTERPRISESatıcı: onlinealisverisyap
7.235,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 7245.08 Toshiba 8Tb 7200Rpm Mg08 7/24 Sata 256Mb Mg08ada800e 7.253,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
5 7253.07 8Tb Toshıba 7200Rpm Mg08 7/24 Sata 256Mb Mg08ada800eSatıcı: BRL Teknoloji
7.363,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
6 7363.41 8tb Toshıba 7200RPM MG08 7/24 Sata 256MB MG08ADA800ESatıcı: İntekzo
7.396,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
7 7396.87 Toshıba Mg08Ada800E Mg Series 3.5\" 8Tb 7200Rpm 256Mb Sata Enterprise 7/24 Harddisk 7.563,84 TL + Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
8 7573.84 Toshiba 8 TB S300 MG08ADA800E 3.5" 7200 RPM Hard DiskSatıcı: azomik
7.656,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
9 7656.19 Toshiba 8 TB S300 MG08ADA800E 3.5" 7200 RPM Hard DiskSatıcı: Netsiparis
7.673,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
10 7673.00 Toshiba 8tb MG08 7200 Sata3 256 7/24 MG08ADA800ESatıcı: Harcıalem
7.725,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
11 7725.65 Toshiba 8 TB S300 MG08ADA800E 3.5" 7200 RPM Hard DiskSatıcı: Uzmanlarpc
7.795,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
12 7795.85 TOSHIBA 3.5" 8TB MG08 MG08ADA800E 7200 RPM 256MB SATA-3 ENTERPRISESatıcı: ZMTEKNOLOJİ
8.489,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
13 8489.88