Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hepsiburada | 1038 yorum
1.969,00 TL Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 1979 WD Blue WD20EZBX 3.5" 2 TB 7200 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: abakusbilgitek
1.969,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
2 1969.00 WD Blue WD20EZBX 2TB 256MB 7200RPM 3.5″ SATA 3.0 Harddisk 2.165,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 2165.58 WD Blue WD20EZBX 3.5" 2 TB 7200 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: TekTeks | 41 yorum
2.660,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
4 2660.00 Wd Blue 3,5 2Tb 256Mb 7200Rpm Wd20ezbx 2.788,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 2788.94 Wd Blue 3.5 Sata Iıı 6gb/s 256MB 2 Tb Hard Disk WD20EZBXSatıcı: Technoavm | 3 yorum
2.968,11 TL Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 2968.11 WD Blue WD20EZBX 3.5" 2 TB 7200 RPM 256 MB SATA 3 HDDSatıcı: 724alsak
3.212,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
7 3212.78