Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TAMTECHTEK
1.070,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
1 1070.24 WD Purple WD10PURX 3.5" 1 TB SATA 3 HDDSatıcı: ALEMDAĞTEKNOLOJİ | 689 yorum
1.250,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 1250.00 WD Purple WD10PURX 3.5" 1 TB SATA 3 HDDSatıcı: efsteknoloji | 586 yorum
1.286,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
3 1286.86 Wd 3.5 Purple 1tb 64MB Sata3 WD10PURX Pc HDD HarddiskSatıcı: efsteknoloji | 104 yorum
1.318,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 1318.00 WD Purple WD10PURX 3.5" 1 TB SATA 3 HDDSatıcı: depoguvenlik
1.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 1349.00 Western Digital Purple Wd10purx 3.5" 1 Tb Sata 3 Hdd 1.464,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
6 1464.75 1TB 7/24 WD WD10PURX 5400RPM 3.5 SATA 3 6Gbit/s 64MB Güvenlik Kamerası DiskiSatıcı: DTS Teknoloji
1.451,79 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 1461.79 WD Purple Wd10purx 1 Tb 3.5" Sata HddSatıcı: efs teknoloji
1.499,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
8 1499.75 WESTERN DIGITAL Wd10purx Purple 1 Tb HarddiskSatıcı: SiseTeknoloji
1.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
9 1599.00 1 TB Western Digital Purple 3.5 5900Rpm 64MB Sata3 7x24 (WD10PURX)Satıcı: EMBASHOP
1.622,68 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 1632.68