Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Bestaguvenlik | 193 yorum
1.747,20 TL Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
1 1747.20 WD Purple WD20PURZ 3.5" 2 TB 5400 RPM 64 MB SATA 3 HDDSatıcı: depoguvenlik
1.898,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 1898.00 WD Purple WD20PURZ 3.5" 2 TB 5400 RPM 64 MB SATA 3 HDDSatıcı: ekspresteknoloji
1.999,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 1999.90 WD 2TB Purple 3.5" 64MB 5400RPM WD20PURZ HarddiskSatıcı: Bestaguvenlik | 1 yorum
2.240,00 TL Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 2240.00 Western Digital 2 TB 3.5 Sata III 6Gbit/s 64MB Hard DiskSatıcı: Eylül Uydu
2.297,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 2297.97 Wd 2Tb Purple 3,5" 64Mb 5400Rpm Wd20purz Harddisk 2.424,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
6 2424.75 Gaman Western Digital WD Purple WD20PURZ Sata 3.0 5400 RPM 3.5 inç 2 TB HarddiskSatıcı: DTS Teknoloji
2.425,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 2425.00 Western Digital Wd 2Tb Purple 3,5" 64Mb 5400Rpm Wd20Purz HarddiskSatıcı: SMALLMAN
2.588,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
8 2598.2 Wd 2Tb Purple 3,5" 64Mb 5400Rpm Wd20Purz HarddiskSatıcı: Smallman
2.610,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
9 2610.29 WD Purple 2TB Güvenlik Kamerası Diski - 5400 RPM Class, SATA 6 Gb/s, 64 MB Cache, 3.5" - WD20PURZSatıcı: ZOOMTECHNOLOGY
2.850,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
10 2850.00 WD Purple WD20PURZ 2 TB 3.5" 64 MB SATA 3 HDDSatıcı: Prostar
3.710,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
11 3710.30