Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Bestaguvenlik | 1 yorum
1.770,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
1 1780 WD Western Dıgıtal Purple (WD30PURZ) 3tb 3.5 Inc 64MB Intellıpower Sata3 7/24 Güvenlik HarddıskSatıcı: Bestaguvenlik
1.774,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 1784 WD Purple WD30PURZ 3.5" 3 TB 5400 RPM SATA 3 HDDSatıcı: AnkaBilgisayar
2.780,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
3 2780.00 WD Purple WD30PURZ 3.5" 3 TB 5400 RPM SATA 3 HDDSatıcı: magic | 4 yorum
2.799,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 2799.15 Wd 3Tb Purple 3,5" 64Mb 5400Rpm Wd30purz HarddiskSatıcı: Smallman
2.930,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
5 2930.80 WD Purple 3.5 3TB 5400Rpm 64MB Sata 3 WD30PURZSatıcı: magicteknoloji | 1 yorum
3.099,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 3099.99 Wd 3Tb Purple 3,5" 64Mb 5400Rpm Wd30Purz HarddiskSatıcı: SMALLMAN
3.120,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 3130.38 WD 3TB 3.5" 5400RPM Sata3 64MB Purple Dahili Güvenlik HardDisk WD30PURZ OEM HDD 3TB WD30PURZSatıcı: Smallman
3.141,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 3141.72 Wd 3Tb Purple 3,5" 64Mb 5400Rpm Wd30Purz HarddiskSatıcı: Smallman
3.148,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 3148.39