Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
192,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
1 192.66 Baseus Cafule TypeC TypeC Pd 20W Şarj Data Kablo 1Mt Kırmızı-SiyaSatıcı: prientegroup | 26 yorum
187,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 197 Baseus Cafule, 3.0 A USB-C & USB-C Şarj & Data Aktarımı Kablosu, Flash/Hızlı Şarj, 1 Metre, Gri - Siyah, CATKLF-GG1Satıcı: POLHAMM
218,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
3 218.90 Baseus Cafule Type-C 20V 3 A 1M Pd2.0 60W Flaş Şarj USB Kablo (Gri+Siyah)Satıcı: TEKNOSA
219,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 229 Baseus Cafule PD 2.0 60W Type C 1M Kablo 3A Gri SiyahSatıcı: TEKNOSA
219,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 229 Baseus Cafule Series Type-C Pd2.0 60W Qc3.0 Data ve Şarj Kablosu 1 mt - SiyahSatıcı: TechReyon
259,00 TL Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 259.00 Baseus Cafule TypeC TypeC Pd 20W Şarj Data Kablo 1Mt Kırmızı-SiyaSatıcı: TEKNİKBİLİŞİMGUVEN
259,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 259.00 Baseus Cafule TypeC TypeC Pd 20W Şarj Data Kablo 1Mt Kırmızı-SiyaSatıcı: Polham
272,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 272.00 Baseus Cafule Type-C PD2.0 20V 60W 3A 1 mt Kablo-Kırmızı CATKLF-G09Satıcı: polham | 95 yorum
348,50 TL Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
9 348.50 Baseus Cafule Type-C Pd2.0 20V 60W 3A 1 Mt Kablo-Kirmizi Catklf-G09 482,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
10 482.60