Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: DETAMedikal | 1 yorum
1.053,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 1053.97 Acon - On Call GK Dual Kan Şekeri ve Keton Ölçüm Cihazı (SADECE CİHAZ)Satıcı: DETA MEDİKAL
1.190,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 1200 On Call GK Dual Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 25 Test Keton Ölçüm StribiSatıcı: DETAMedikal
1.829,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 1829.82 On Call GK Dual Keton ve Şeker Ölçüm Cihazı + 25 Keton Stribi + 50 Şeker StribiSatıcı: DETAMedikal
2.122,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 2122.59 Acon - On Call GK Dual Kan Şekeri ve Keton Ölçüm Cihazı + 50 Adet Keton Stribi + 50 Adet Şeker StribiSatıcı: DETA MEDİKAL
3.200,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 3210