Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Quality Value Supplies (VAT reg.)
Yurtdışı ürünleri farklı özellik ve garanti şartlarında olabilir.
2.450,00 TL + 127,71 TL Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 2460 Jabra Speak410 USB SpeakerphoneSatıcı: Cesa Bilişim Teknolojileri
4.670,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 4670.07 Jabra Speak 410 Uc USB Ms Ses Konferans Cihazı - SiyahSatıcı: Cesa Bilişim Teknolojileri
4.981,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 4981.06 Jabra Speak 410 UC USB MS Ses Konferans CihazıSatıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON
5.150,20 TL + Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
4 5160.2 Jabra 7410 – 109 – Jabra Speak 410 – Yolculuk için USB konferans çözümü, 360 derece mikrofon, eko ve parazit bastırır, PlugundPlay, sessize alma düğmesi ve ses seviyesi ayarı, Wideband'ı destekler (150 – 6.800 Hz), MS OC/ için serSatıcı: Dream Telekomünikasyon
6.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 6000.00 Jabra Speak 410 UC Usb Ms Ses Konferans Cihazı 7410 - 109Satıcı: TescomTelekom | 1 yorum
6.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 6000.00 Jabra Speak410 Usb Speakerphone For Skype. LyncSatıcı: TescomTelekom
6.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
7 6000.00 Jabra Speak 410 Konferans CihazıSatıcı: TescomTelekom
6.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
8 6000.00 Jabra Speak 410 Uc Usb Ses Konferans CihaziSatıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON
6.999,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 6999.60 Jabra Speak 410 UC USB MS Ses Konferans Cihazı (JABRA TÜRKİYE)Satıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON
7.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
10 7000.00