Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Pliples | 45 yorum
9.459,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 9459.00 LENOVO Yoga Tab YT-J706F 4GB + 128GB 11" Wi-Fi Gri Tablet - ZA8W0065TR (Lenovo Türkiye Garantili)Satıcı: EMC BİLİŞİM TEKN | 43 yorum
9.623,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
2 9623.00 Lenovo Za8W0065Tr Yoga Tab 11 128Gb 11" 2k Gri TabletSatıcı: Emc Bilişim Ve Tekn.
9.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 9899.00 Lenovo Yoga Tab 11 ZA8W0065TR 4 GB 128 GB 11" TabletSatıcı: Networks
10.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
4 10199.00 Lenovo Yoga Tab 11 ZA8W0065TR 4 GB 128 GB 11" TabletSatıcı: emc-bilisim-ve-tekn
10.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
5 10199.00 Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F 4GB 128GB 11" Tablet Gri ZA8W0065TRSatıcı: EMC&BİLİSİM&TEKN | 61 yorum
10.299,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
6 10309 Lenovo Yoga Tab 11 2Ghz 4Gb 128Gb 11inch' 2K- Android Tablet5 yorum
10.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 10499.00