Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
23 dk önceki fiyat
1 2109 Seagate Expansion Portable 2 TB Harici Sabit Disk, USB 3.0, Mac ve PC, 2 yıl Rescue Services(Veri Kurtarma), STKM2000400Satıcı: Amazon.com.tr
2.629,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
2 2629.00 Seagate Expansion 2tb 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk STKM2000400 + 2 Yıl Veri KurtarmaSatıcı: Teknosa | 698 yorum
2.629,00 TL Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 2629.00 Seagate Expansion 2TB 2.5 USB3.0 Taşınabilir Disk 2 yıl Rescue Services(Veri Kurtarma)Satıcı: Teknosa | 40 yorum
2.629,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 2629.00 Seagate 2TB Stkm2000400 Expansion 2.5" USB 3.0 Taşınabilir DiskSatıcı: TEKNOSA
2.629,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 2629.00 SEAGATE Expansion 2.5" 2 TB STKM2000400 Harici Hard Disk Siyah 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 2809 Seagate Expansion STKM2000400 2 TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir DiskSatıcı: ramazanmutlu
2.970,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 2970.90 Seagate Stkm2000400 Expansion Portable 2tb 2.5" Usb3.0 Harici DiskSatıcı: onlinealisverisyap
2.982,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
8 2992.88 Seagate Expansion STKM2000400 2 TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir DiskSatıcı: onlinealisverisyap
3.042,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
9 3042.28 Seagate Stkm2000400 Expansion Portable 2tb 2.5" Usb3.0 Harici DiskSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
3.132,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 3132.00 Seagate Expansion STKM2000400 2 TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir DiskSatıcı: zmteknoloji
3.148,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
11 3148.72 Seagate Stkm2000400 2Tb 2.5" Usb3.0 Expansion Stkm2000400 Harici Hard Disk SiyahSatıcı: Smallman
3.227,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
12 3227.64 Seagate Expansion 2TB 2.5 USB3.0 Taşınabilir Disk 2 yıl Rescue Services(Veri Kurtarma)Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
3.257,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
13 3257.00 Seagate 2,5" 2TB Expansion USB3.0 / USB2.0 Taşınabilir Disk10 yorum
3.257,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 3257.00 Seagate 2 Tb 2.5" Expansion Stkm2000400 Usb 3.0 Tasinabilir DiskSatıcı: OCCUSİS
3.355,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
15 3355.13 Stkm2000400 2Tb 2.5" Usb3.0 Expansion Stkm2000400 Harici Hard Disk SiyahSatıcı: pazareyle
4.027,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
16 4037.49