Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Vizyon Bilgisayar
1.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
1 1799.00 Toshiba HDTB410EK3AA Canvio Basics 1 TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir DiskSatıcı: yildiz34bilgisayar
1.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 1699.00 Toshiba HDTB410EK3AA Canvio Basics 1 TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir DiskSatıcı: vizyonbilgisayar | 947 yorum
1.700,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 1700.50 Toshiba HDTB410EK3AA Canvio Basics 1 TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir DiskSatıcı: Atn
1.710,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 1710.33 Toshiba Canvio Basic 2.5" 1TB USB 3.2 Gen1 Harici Harddisk (HDTB410EK3AA)Satıcı: fitfiyat | 3488 yorum
1.779,90 TL Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 1779.90 Toshiba 2.5 1TB USB 3.0 Canvio Siyah HDTB410EK3AASatıcı: Naxin | 352 yorum
2.080,00 TL Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 2080.00 Toshiba Toshıba 2.5 Canvıo Basıc 1tb Usb 3.0 Harici Disk Siyah Hdtb410ek3aaSatıcı: Seyhan Bilgisayar Teknolojileri
2.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 2449.00