Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Vizyon Bilgisayar
2.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
1 2549.00 Toshiba Canvio Basics HDTB420EK3AA 2 TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir DiskSatıcı: vizyonbilgisayar | 324 yorum
2.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 2599.00 Toshiba 2TB 2.5" Siyah Taşınabilir Disk HDTB420EK3AASatıcı: ATN | 427 yorum
2.645,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 2645.00 Toshiba Canvio Basics HDTB420EK3AA 2 TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir DiskSatıcı: TeknoMerkez
2.684,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
4 2684.74 Toshiba Canvio Basic 2.5" 2 TB USB 3.0 Gen1 Harici Harddisk (HDTB420EK3AA)Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 1200 yorum
2.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
5 2699.00 Toshiba Canvio Basics HDTB420EK3AA 2 TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir DiskSatıcı: BirLisans
3.350,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 3350.59 Toshiba 2tb Canvio Basics 2.5" Usb3.0 Toshıba HDTB420EK3AASatıcı: Bypazar
6.956,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
7 6956.00