Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ALEMDAĞTEKNOLOJİ | 13 yorum
949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
1 949.00 WD Elements WDBUZG7500ABK-EESN 750 GB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir DiskSatıcı: cbbilgisayar | 59 yorum
1.189,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
2 1189.00 WD Elements 750GB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk (WDBUZG7500ABK-WESN)Satıcı: Zendar | 233 yorum
1.249,49 TL Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 1249.49 WD Elements WDBUZG7500ABK-WESN 750 GB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir DiskSatıcı: Besobil
1.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 1299.00 WD Elements Portable 750Gb Wdbuzg7500Abk Taşınabilir Disk SiyahSatıcı: Prote
1.299,00 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 1309