Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Trendyol | 188 yorum
1.599,00 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
1 1609 Tefal G25906 Titanyum 6X Unlimited One Tava (2100116320), Çizilmeye Dayanıklı Yapışmaz Kaplama, Thermo-Fusion İndüksiyon Teknolojisi, 28 cmSatıcı: BA GRUP
1.979,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
2 1979.90 Tefal Titanyum 6X Unlimitedone Induksiyon Tabanli Tava 28 Cm 1.989,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 1989.90 Tefal Titanyum 6x Unlimitedone İndüksiyon Tabanlı Tava 28 CM SiyahSatıcı: sevgideko | 11 yorum
2.018,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 2018.91 TEFAL G25906 Titanyum 6X UnlimitedOne Tava 28 cmSatıcı: YILDIRIMAVM | 169 yorum
2.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
5 2099.00 Tefal G25991 Titanyum 6X UnlimitedOne 3'lü Tava Seti 20/24/28 cm - 2100116646Satıcı: Spurs Store
4.939,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
6 4939.90 Tefal G25991 Titanyum 6X UnlimitedOne 3'lü Tava Seti 20/24/28 cmSatıcı: ZEYBİLİŞİM
5.096,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 5096.22