Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
466x466 piksel
Batarya Kapasitesi:
Wi-Fi:
Yok
Mikrofon:
Var
Konum Bilgisi:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Var

CMF Watch 3 Pro Akıllı Saat Fiyatları

Nothing Cmf Watch 3 Pro Akıllı Saat (Nothing Türkiye Garantili)

Satıcı: EVOFONE

4.139,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 4139.10
Nothing Cmf Watch 3 Pro Akıllı Saat (Nothing Türkiye Garantili)

Satıcı: EVOFONE

4.139,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

2 4139.10
CMF Watch 3 Pro Su Yeşili (Akıllı Saat) (Nothing Türkiye Garantili)

Satıcı: Nothing Türkiye

4.274,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 4274.05
CMF Watch 3 Pro Beyaz (Akıllı Saat) (Nothing Türkiye Garantili)

Satıcı: Nothing Türkiye

4.274,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 4274.05
Cmf Watch 3 Pro Akıllı Saat Yeşil (Nothing Türkiye Garantili)

Satıcı: Nothing Türkiye

4.699,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 4699.10
Cmf Watch 3 Pro Akıllı Saat Beyaz (Nothing Türkiye Garantili)

Satıcı: Nothing Türkiye

4.699,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 4699.10
Cmf Watch 3 Pro Akıllı Saat (Nothing Türkiye Garantili) - Su Yeşili - Normal

Satıcı: Nothing Türkiye | 24 yorum

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 4999.00
Cmf Watch 3 Pro Akıllı Saat (Nothing Türkiye Garantili) - Beyaz - Normal

Satıcı: Nothing Türkiye | 24 yorum

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 4999.00
Nothing CMF Watch 3 Pro 1.43" Akıllı Saat (Nothing Türkiye Garantili) beyaz

Satıcı: nothingturkiye

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 4999.00
Nothing CMF Watch 3 Pro 1.43" Akıllı Saat (Nothing Türkiye Garantili) yesil

Satıcı: nothingturkiye

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 4999.00

CMF Watch 3 Pro Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

CMF Watch 3 Pro Akıllı Saat Temel Özellikleri

466x466 piksel
Yok
Var
Titreşim:
Var
Kamera:
Yok

CMF Watch 3 Pro Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

• Ekran Boyutu 1.43 inç
• Ekran Çözünürlüğü 466x466 piksel
• Piksel Yoğunluğu 326 PPI
• Azami Parlaklık 670 nit
• Ekran Renk Sayısı Renkli
• Ekran Teknolojisi AMOLED
• Ekran Özellikleri 60Hz

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 47 mm
• Cihaz Eni 47 mm
• Cihaz Kalınlığı 15.2 mm
• Ağırlık 52.4 g
• Ekran Şekli Daire
• Çerçeve Malzemesi Alaşım/Metal
• Kasa Malzemesi Alaşım / Metal
• Kordon Malzemesi Silikon
• Çerçeve Rengi Gümüş Siyah Yeşil
• Kasa Rengi Siyah Gümüş Yeşil
• Kordon Rengi Siyah Gri Turuncu Yeşil

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Konum Bilgisi Var
• Konum Bilgisi Özellikleri GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS) L1+L5 Çift Frekanslı GNSS
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Yok
• NFC Yok

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 350 mAh
• Batarya Özellikleri Hızlı Şarj
• Batarya Teknolojisi Lithium Ion
• Şarj Biçimi Manyetik Şarj
• Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü 17.2 sa
• Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü 240 sa
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 13 gün
• Bekleme Süresi 60 gün
• Batarya Dolum Süresi 99 dk

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Var
• Ortam Işığı Sensörü Var
• Pusula Yok
• Barometre Yok
• Altimetre Yok
• Termometre Yok

UYUMLULUK UYUMLULUK

• Uyumlu İşletim Sistemi Android iOS
• Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu Android 6.0+ iOS 13+

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

CMF Watch 3 Pro Akıllı Saat Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

uye_176596328271 Profil Resmi

1 yorum

uye_176596328271 Az kulanım batarya ömrü 312 saat olmalı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @uye_176596328271 Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.