Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hepsiburada | 3409 yorum
1.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 1899.00 Yui M20 MaxiFry Smart Airfryer Sıcak Hava FritözüSatıcı: a-iletisimdunyasi
2.107,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 2107.00 Yui M20 MaxiFry Smart Airfryer Sıcak Hava Fritözü beyazSatıcı: KraftMarket | 30 yorum
2.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 2299.00 Yui Airfryer Yağsız Fritöz M20 Maxifry Smart Airfryer 4.5 ltSatıcı: görayiklimlendirme
2.745,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 2745.00 Yui M20 MaxiFry Smart Airfryer Sıcak Hava Fritözü siyahSatıcı: LuxuryAudio
3.311,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 3311.90 Yui M20 Maxifry Dokunmatik Ekran 4,5 Lt Smart Airfryer Yağsız Fritöz 1500w ( Türkiye Garantili)Satıcı: Ayağına Gelsinn | 20 yorum
3.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
6 3399.00