Cihaz Tipi:
Güç:
1500 W
Su Kapasitesi:
1.8 litre

Philips 5400 Serisi LatteGo EP5447/90 Kahve Makinesi (Krom) Fiyatları

Philips 5400 Serisi Lattego Ep5447/90 Tam Otomatik Espresso Makinesi

Satıcı: Soyturkavm

25.433,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 25433.80
Philips Ep5447/90 Tam Otomatik Kahve Ve Espresso MakinesiOUTLET

Satıcı: Meriç

25.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 25740.00
Philips 5400 Serisi Lattego Ep5447/90 Tam Otomatik Espresso Makinesi

Satıcı: İdeal Pasaj

26.611,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 26611.00
Philips EP5447/90 Tam Otomatik Kahve & Espresso Makinesi Siyah siyah

Satıcı: ozigo

27.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 27700.00
5400 Serisi LatteGo EP5447/90 Tam Otomatik Espresso Makinesi 27.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 27999.00
Philips LatteGo EP5447/90 Tam otomatik espresso makinesi - Siyah

Satıcı: UMT TEKNOLOJİ YAZILIM A.Ş | 3170 yorum

31.229,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 31229.10
Philips LatteGo EP5447/90 Tam otomatik espresso makinesi - Siyah

Satıcı: RASYONEL | 3170 yorum

31.409,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 31409.10
Philips EP5447/90 Tam Otomatik Kahve ve Espresso Makinesi

Satıcı: Real Shop

34.439,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 34439.40
Philips Premium Tam Otomatik, Espresso, Makinesi, Paslanmaz Çelik, 12 Farklı Kahve Seçeneği

Satıcı: Real Shop

38.220,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 38220.00
Philips Ep5447/90 Tam Otomatik Espresso Makinesi Siyah

Satıcı: WebSepet

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 39999.00
Philips EP5447/90 Tam Otomatik Kahve & Espresso Makinesi Siyah siyah

Satıcı: tech-store

42.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 42999.00
Philips 5400 Serisi LatteGo EP5447/90 Tam Otomatik Espresso Makinesi

Satıcı: Son Fırsat

44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

12 44999.00
Philips Ep5447/90 Tam Otomatik Espresso Makinesi Siyah

Satıcı: MARMARA STORE - Turkcell Mağazası

49.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 49999.00

Philips 5400 Serisi LatteGo EP5447/90 Kahve Makinesi (Krom) Fiyat Geçmişi

Philips 5400 Serisi LatteGo EP5447/90 Kahve Makinesi Ürün Ailesi

Philips 5400 Serisi LatteGo EP5447/90 Krom Kahve Makinesi Krom 25.433,80 TL
Philips 5400 Serisi LatteGo EP5443/70 Beyaz Kahve Makinesi Beyaz 28.593,60 TL

Philips 5400 Serisi LatteGo EP5447/90 Kahve Makinesi (Krom) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

EMNİYET SİSTEMLERİ

• Damlama Emniyeti Var

GENEL ÖZELLİKLER

• Anlık 2 Fincan Hazırlama Var
• Süt Köpürtücü Var
• Kahve Öğütücü Var
• Çekirdek Haznesi 275 gr
• Su Filtre Sistemi Var
• Sesli İkaz Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Diğer Özellikler AquaClean Filtre Aroma Ayarı Aroma Koruma Çıkarılabilir Demleme Ünitesi Dokunmatik Kontrol Paneli Eko Mod Gösterge Ekranı Kahve Sertlik Ayarı Kireç Temizleme Kişiselleştirme Özelliği Kolay Temizleme LatteCrema Sistem Öğütme Ayarı Ölçü Kaşığı Posa Haznesi Sıcaklık Ayarı Su Filtresi Su Sertliğini Belirlemek İçin Test Şeritleri 5 Farklı Ölçüde Ayarlanabilen İçecek Seçenekleri

TASARIM

• Renk Seçenekleri Krom
• Ağırlık 8 kg

Philips 5400 Serisi LatteGo EP5447/90 Kahve Makinesi (Krom) Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

sunayv Profil Resmi

6 yorum

sunayv Arama filtresi çok yetersiz. Belirtilmemiş diye birşey var. O nedir yaa, ya vardır ya da yoktur. Filtreler sanki sallamasyon yapılıyor! Bir de aynı şeyden birden çok var, mesela: aroma koruyucu, yok kahve sertlik ayarı vs.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Mustafa T***** Profil Resmi

4 yorum

Mustafa T***** Sayın Epey yetkilileri ve admin, bu ürünün kullanım kılavuzunu eklemenizi rica ediyorum. Ürünün kutusunda çıkmayabiliyor: https://www.documents.philips.com/assets/20211104/4408bed1ad4e4bd29eafadd6009f0420.pdf
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.