Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Mekanik Tuşlar:
Var

Redragon Fizz K617 Red Klavye Fiyatları

Redragon K617 Rgb Fizz Şeffaf Siyah Kablolu Mekanik 61 Tuşlu Türkçe Oyuncu Klavyesi

Satıcı: tulparlife

1.302,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1302.00
REDRAGON K617-RGB Fızz Rgb %60 Kablolu Mekanik Klavye, Türkçe, Red Switch, Siyah ()

Satıcı: Think24

1.423,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1423.26
Redragon K617-RGB 16,8 Milyon RGB Aydınlatma, Red Switch Fizz%60 Q Türkçe Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

1.440,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 1450.57
Redragon K617 Rgb Fizz Şeffaf Siyah Kablolu Mekanik 61 Tuşlu Türkçe Oyuncu Klavyesi - Şeffaf - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 81 yorum

1.461,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 1461.02
Redragon FIZZ RGB %60 Kablolu Mekanik Klavye, Türkçe, Red Switch, Siyah

Satıcı: Think24

1.502,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 1502.53
Redragon K617-RGB 16,8 Milyon RGB Aydınlatma, Red Switch Fizz%60 Q Türkçe Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Gri Beyaz

Satıcı: Amazon.com.tr

1.580,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 1590.07
Redragon K617-RGB Gw Fızz %60 Kablolu Mekanik Klavye,Türkçe, Red Switch, Gri/beyaz

Satıcı: WB Technologies | 222 yorum

1.580,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 1580.07
Redragon K617 Fizz RGB Red Switch Mekanik Klavye siyah

Satıcı: WBTEKNOLOJİ

1.580,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 1580.07
Redragon FIZZ RGB %60 Kablolu Mekanik Klavye, Türkçe, Red Switch, Siyah

Satıcı: Think24

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 1599.00
Redragon K617 Fizz RGB Red Switch Mekanik Klavye gri-beyaz

Satıcı: WBTEKNOLOJİ

1.626,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 1626.57
Redragon K617-Rgb Fızz Rgb %60 Kablolu Mekanik Klavye, Türkçe, Red Switch, Siyah

Satıcı: WB Teknoloji

1.710,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1710.30
REDRAGON K617-RGB-GW FIZZ RGB RED SWITCH KABLOLU MEKANIK Q KLAVYE GRI-BEYAZ

Satıcı: Think24

1.735,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

12 1735.33
REDRAGON K617 Fizz RGB Red Switch Kablolu Gri / Beyaz Compact Gaming (Oyuncu) Klavye

Satıcı: Think24

1.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 1789.00
Redragon K617 FIZZ %60 Red Switch RGB Hotswap Türkçe Gri-Beyaz Mekanik Gaming Klavye 1.648,99 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 1658.99
Redragon K617 FIZZ %60 Red Switch RGB Hotswap Türkçe Gri-Beyaz Mekanik Gaming Klavye 1.648,99 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 1658.99
Redragon K617-RGB Wg Fızz %60 Q Türkçe Kablolu Mekanik Klavye Beyaz Gri

Satıcı: Think24

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

16 1799.00
Redragon K617 Rgb Fizz Şeffaf Siyah Kablolu Mekanik 61 Tuşlu Türkçe Oyuncu Klavyesi - Şeffaf - Siyah

Satıcı: teknomevo

1.959,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

17 1959.02
Redragon K617 FIZZ %60 Red Switch RGB Hotswap Türkçe Gri-Beyaz Mekanik Gaming Klavye

Satıcı: BETA PLUS

2.496,85 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 2506.85
Redragon K617-Rgb 16,8 Milyon Rgb Aydınlatma, Red Switch Fizz%60 Q Türkçe Kablolu Mekanik Oyuncu Kla (Çok Renkli)

Satıcı: Toy Fox

3.369,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 3379.99

Redragon Fizz K617 Red Klavye Fiyat Geçmişi

Redragon Fizz K617 Red Klavye Temel Özellikleri

Var

Redragon Fizz K617 Red Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

• Klavye Tipi Standart
• Klavye Tuş Dizilimi Q Klavye
• Klavye Dili Türkçe
• Klavye Sayısal Tuş Takımı Yok
• Klavye Aydınlatması Var
• Klavye Aydınlatması Tipi RGB
• Mekanik Tuşlar Var
• Mekanik Tuş Markası Redragon
• Mekanik Tuş Özellikleri Kırmızı Anahtar
• Tuşlara Aynı Anda Basabilme Var
• Klavye Programlanabilir Tuş Var
• Klavye Makro Desteği Var
• Klavye Tuş Basma Ömrü 50 milyon
• Klavye Raporlama Hızı 1000 Hz
• Uzunluk (Klavye) 290 mm
• Genişlik (Klavye) 99 mm
• Ağırlık (Klavye) 430 g
• Bilek Desteği Yok
• Multimedya Tuşları Yok
• Klavye Sessiz Tuş Takımı Yok
• Klavye Diğer Özellikler Ayarlanabilir Yükseklik Değiştirilebilir Mekanik Anahtarlar Özel Klavye Yazılımı
• Klavye Kablo Özelliği Çıkarılabilir Kablo

Redragon Fizz K617 Red Klavye Yorumları (9 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

uye_177626997818 Profil Resmi

2 yorum

uye_177626997818 1000 Hz raporlama hızı var.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @uye_177626997818 Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Ivan U******** Profil Resmi

56 yorum

Ivan U******** Redragon Fizz K617 modelini 5 ay kullandıktan sonra deneyimim bu.

1.Malzeme kalitesi: Ucuz klavyesi gibi bir plastiği yok, daha pürüzsüz bir plastiğe sahip bir klavye çok bir artısı, eksisi v.b yok , keycap daha iyi bir plastikten yaptığını görünüyor ama hafif olduğu için basarken bir ağır ses çıkıyor (bir kaç moding ile düzeltilir birşey)

2. Switch: Red Switch kullandığı o kadar ağır basma sesi çıkmıyor sadece keycapdin ince olması onu bozuyor, oyunlarda bir sorun görmedi herşey düzgün çalışıyor, basmama veya yanlış çalışmasını görmedi.

3. RGB: Klavyenin RGBsi mükemmel diyebilirim, Parlaklığı çok yüksek (diğerleri için bir eksi olabilir), RGBlerin rengi güzel, çalışıyor isterseniz Fn+Space yapıp RGB renkleri değiştirebilirsiniz veya Fn+Alt yapıp RGB modunu değiştirebilirsiniz.

4. Fiyat: Zamanında 1200 liraya almıştım, bu fiyata değermi, benim için değdi çünkü klavyenin kendisi çok fiyatına göre ilginç, güzel RGB modları, Red Switch, 60% Faktör olması bu fiyata değdi.

Almak istiyorsanız, alın paranız boşa gidmez.
Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
9 ay önce
Süleyman Profil Resmi

1 yorum

Süleyman Trendyolda Ekolphoto mağazasının sattığı klavye farklıdır farklı klavye gönderiyorlar. Yanlış yönlendirme olmasını istemeyiz.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
10 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Süleyman Uyarınız için teşekkürler.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 10 ay önce
Hasan Profil Resmi

42 yorum

Hasan klavyeyi incehesaptan aldım ancak tuşları çınlama yapıyor switch markası redragon kaliteli bi switch değil ama iyi yanı değişebiliyor gelcekte gateron switch alıp takıcam böyle masrafa giremeyecekler kaliteli switch bulunan klavye alsın alırken iyi araştırsın benim gibi hata yapmasın :)
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
2 yıl önce
Resul K****** Profil Resmi

5 yorum

Resul K****** aynı anda kaç tuşa basılabiliyor? deneyebilir misiniz?
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 1 yıl önce
Speedwagon Profil Resmi

4 yorum

Speedwagon Klavye de Switch Markası olarak ReDragonun kendi switchleri bulunuyor. Outemu Gaote olarak geçiyor.
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
2 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.