Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ÖRÜN
78.666,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
1 78666.00 Daikin Shira Eco 24000 Btu/h | Ftxp71n Inverter Klima R32Satıcı: ÖRÜN
78.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 78999.00 Daikin Shira Eco TR.FTXP71M.01 (A++) 24000 BTU/h Inverter Klima R32 Duvara MontajSatıcı: Daikin Türkiye | 3 yorum
79.140,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 79140.00 Daikin Shira Eco 24.000 Btu/h FTXP71N Wi-Fi Inverter Klima FTXP71NSatıcı: EGE
82.349,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
4 82349.09 Daikin Shira Eco FTXP71N A++ 24.000 BTU Inverter Duvar Tipi KlimaSatıcı: egemekanik
84.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 84799.00 Daikin Shira Eco 24.000 Btu/h FTXP71N Wi-Fi Inverter Klima FTXP71NSatıcı: ORUN
85.300,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 85300.00