Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.4
Empedans:
Maksimum Güç:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

Xiaomi Redmi Buds 6 Play Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Redmi Buds 6 Play - Siyah Kulakiçi Kulaklık TWS (Xiaomi Türkiye Garantili) - Koyu Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 7092 yorum

678,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 678.78
Xiaomi Redmi Buds 6 Play Tws Siyah Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: tulparlife

659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 659.00
Xiaomi Redmi Beyaz Kulakiçi Kulaklık- Gürültü Engelleme BT 5.4 TWS (Xiaomi TR Garantili)

Satıcı: Trendyol

671,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 671.26
Xiaomi Redmi Siyah Kulakiçi Kulaklık-Gürültü Önleme BT5.4 IOS&Android (Xiaomi TR Garantili)

Satıcı: Trendyol

672,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 672.71
Xiaomi Redmi Buds 6 Play Tws Beyaz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: tulparlife

675,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 675.30
Redmi Buds 6 Play Mavi Bluetooth Kulaklık - Suya ve Tere Dayanıklı, Aktif Gürültü Önleme Özellikli

Satıcı: Hepsiburada | 7092 yorum

679,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 679.21
Xiaomi Redmi Buds 6 Play Tws Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: İNTERA

679,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 679.88
Xiaomi Redmi Buds 6 Play Bluetooth Kulaklık Siyah 669,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

8 679
Xiaomi Redmi Buds 6 Play Bluetooth Kulaklık Mavi 669,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

9 679
Xiaomi Redmi Buds 6 Play TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık - Siyah

17 yorum

689,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

10 699
Xiaomi Redmi Buds 6 Play TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık - Beyaz

17 yorum

689,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

11 699
Xiaomi Redmi Buds 6 Play Tws Mavi Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: CarrefourSA

771,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 771.88
Xiaomi Redmi Buds 6 Play Bluetooth 5.4 Kulak İçi Kulaklık beyaz

Satıcı: n11

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

13 799.00
Xiaomi Redmi Buds 6 Play Bluetooth 5.4 Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: n11

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

14 799.00
Redmi Buds 6 Play Mavi

Satıcı: Gümüşticaretim

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

15 899.00
REDMİ BUDS 6 PLAY

Satıcı: Gümüşticaretim

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

16 899.00
Xiaomi Redmi Buds 6 Play-Kulak Içi Kulaklık Tws Beyaz

Satıcı: Terminal İletişim - Turkcell Mağazası

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 2899.00
Xiaomi Redmi Buds 6 Play-Kulak Içi Kulaklık Tws Siyah

Satıcı: Terminal İletişim - Turkcell Mağazası

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 2899.00

Xiaomi Redmi Buds 6 Play Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Xiaomi Redmi Buds 6 Play Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.4
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
7.5 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Xiaomi Redmi Buds 6 Play Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.4
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP
• Bluetooth Özellikleri BLE AAC SBC
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Gecikme Süresi 180 ms
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 7.5 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 36 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 120 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 3 sa
• Batarya (Kulaklık) 57 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 600 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Xiaomi Redmi Buds 6 Play Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (40 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yorum Başa Sabitlendi
Isimsoylemiyorum Profil Resmi

29 yorum

Isimsoylemiyorum eğer iş için yüksek kaliteli de olmasın dusuk de olmasın orta kalite diyorsanız sizin için
BENİM AÇIMDAN EKSİ VE ARTILARI
+Kendi uygulamasını indirip ekolayzer modu ve diğer herşeyi kontrol altına almak
+Şarj süresi çok iyi
+kapağı sizden başka birisi açıp kulaklıgı kullanmaması için tuş ile kontrol
+Oyun modu(uygulamadan kontrol edilir aç kapat, normalden daha düşük gecikme süresi)
+al tarafını kulagımızın ust tarafına koyuyoruz normal kullanımda tam sığıyor
uygulama adı Xiaomi Earbuds
EKSİLERİ
- uygulamayı belirli bir süre kontrol etmezsek normal ayara dönüyor
- Bilgisayar için driver yok
- oyun modunu açınca epey büyük bir fark olmuyor
- fazla bir sorun olmasada kutudan şarj kablosu olmaması yenilerde olmuyor
-resimde kulaklık dış yüzeyi mat görünsede parlak s,yah dokunmatik yüzey olması
KUTU İÇERİĞİ:
Kulaklık kutusu ve kulaklıklar
Kullanım kılavuzu
Yedek kulakçıklar
sorularınıza cevap vereceğim yanıt atın yeterli.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Yorum Başa Sabitlendi
Sayın S**** Profil Resmi

4 yorum

Sayın S**** Fiyatına göre(420₺Ye göre)
Artıları
+Şarjı biraz iyi dayanıyor (6saat araklıksız)
+Uygulamasından bası veya tizi arttırabiliyorsunuz
+Küçük olduğu için kulağa güzel oturuyor bence +
Eksileri
-Ses seviyesi bi tık düşük
Nötr
Ses kalitesi ne iyi ne kötü

2024 aralık 420₺ ye önerebilirim fiyatına göre fena değil
Sorunuz olursa cevaplarım
Faydalı (3) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Samet Ç****** Profil Resmi

119 yorum

Samet Ç****** @Sayın S**** fiyatına göre sesi düşük olması normal ?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
taha a*** Profil Resmi

2 yorum

taha a*** @Sayın S**** stereo var denilmiş ancak ben açamadım test yaptığımda ses mono olarak geliyor sizdede aynı şekildemi?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Mecnun Profil Resmi

52 yorum

Mecnun @Sayın S**** uygulamasinin ismi nedir????
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Halil Profil Resmi

273 yorum

Halil Kulaklık iyi ama 10 saat kullandim kulaklarimda sinei viziltisi var bu tarz kulak ici kukakliklari cok takmayın kulaklarinizda sinek viziltisi olur. En iyisini ya çok takmayın yads kulak üstü alın
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Çakalbakkal Profil Resmi

618 yorum

Çakalbakkal Şu kulaklığı kullananlar sanırım yeni takma tipleri icat etmiş. Geçen gördüm elemanın biri bu kulaklığı kullanıyo, üst taraf sağa eğilmiş, başka zaman da birbirinin tersine takan gördüm, dikeyin tersine takanlar da cabası. Sanırım redmi bu tasarımı terk etmeli. Bir Allah'ın kulu da mı düzgün takmaz? Düz çubuklar bence en iyi tasarım.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce
uye_176060112069 Profil Resmi

25 yorum

uye_176060112069 Uygulama ile ayar yaparak dokunmatik ses kontrol ile telefon ses tuşu ile yapılan ses seviyesi ayarı birbirinden bağımsız ses seviyesi düşük olanların sorunu bu büyük ihtimalle
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
uye_176804310111 Profil Resmi

2 yorum

uye_176804310111 Bu fiyata böyle kulaklık zor bulunur
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
uye_176804310111 Profil Resmi

2 yorum

uye_176804310111 Bas gibi ayarları yaparsanız bu fiyata çoğu kulaklığa kafa tutar
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
Batuhan K********* Profil Resmi

1 yorum

Batuhan K********* TV ve bilgisayara bağlanır mı
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
Mehmet Ç**** Profil Resmi

64 yorum

Mehmet Ç**** @Batuhan K********* Denedim Kaç kez TVye bağlanmıyor geri iade ettim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Mikasa Ackerman Profil Resmi

25 yorum

Mikasa Ackerman Dikkat edin suya çok dayanıksız nemli ortamda hemen bozuldu
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
Arda A***** Profil Resmi

6 yorum

Arda A***** @epey kulaklıkta olay modu var Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Arda A***** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce
▼ daha fazla yorum göster ▼
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.