Cihaz İşletim Sistemi:
watchOS
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
368x448 piksel
Batarya Kapasitesi:
Wi-Fi:
Var
Mikrofon:
Var
Konum Bilgisi:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var

Apple Watch SE 2 2024 Cellular 44mm Alüminyum Kasa ve Spor Loop Akıllı Saat Fiyatları

Apple Watch Se Gps + Cellular 44MM Midnight Aluminium Case With Ink Sport Loop - 35 - 48 mm

Satıcı: Class İletişim | 3 yorum

20.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 20000.00
Apple Watch Se Gps + Cellular 44MM Starlight Aluminium Case With Lake Green Sport Loop - 35 - 48 mm

Satıcı: Class İletişim | 3 yorum

20.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 20000.00
Apple Watch SE GPS + Cellular 44 mm Yıldız Işığı Alüminyum Kasa ve Göl Yeşili Spor Loop (MXGV3TU/A)

Satıcı: Class İletişim

20.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 20900.00
Apple Watch SE GPS + Cellular 44 MM Alüminyum Kasa Spor Loop Akıllı Saat (Apple Türkiye Garantili) yildiz-isigi-gol-yesili

Satıcı: classiletisim

21.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 21000.00
Apple Watch SE GPS + Cellular, 44 mm Yıldız Işığı Alüminyum Kasa ve Göl Yeşili Spor Loop

Satıcı: Amazon.com.tr

22.316,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

5 22326.21
Apple Mxgv3Tu/A Watch SE GPS + Cellular 2024 44mm Yıldız Işığı Alüminyum Kasa ve Lake Green Spor Loop 23.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

6 23499.00
Apple Watch SE GPS + Cellular 44 MM Alüminyum Kasa Spor Loop Akıllı Saat (Apple Türkiye Garantili) gece-yarisi-mor

Satıcı: classiletisim

25.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 25000.00

Apple Watch SE 2 2024 Cellular 44mm Alüminyum Kasa ve Spor Loop Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

Apple Watch SE 2 2024 Cellular 44mm Alüminyum Kasa ve Spor Loop Akıllı Saat Ürün Ailesi

Apple Watch SE 2 2024 Cellular 44mm Alüminyum Kasa ve Spor Loop Akıllı Saat Temel Özellikleri

watchOS
368x448 piksel
Var
Hoparlör:
Var
Titreşim:
Var
Kamera:
Yok

Apple Watch SE 2 2024 Cellular 44mm Alüminyum Kasa ve Spor Loop Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 44 mm
• Cihaz Eni 38 mm
• Cihaz Kalınlığı 10.7 mm
• Gövde Ağırlık 33 g
• Ekran Şekli Kare
• Kasa Malzemesi Alüminyum Alaşım
• Kordon Malzemesi Naylon Örgü
• Kasa Rengi Siyah Gümüş Bej/Krem
• Kordon Rengi Siyah Mavi Yeşil

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM DONANIM

• Yonga Seti (Chipset) Apple S8 SiP
• CPU Frekansı 1.8 GHz
• CPU Mimarisi 64-bit
• CPU Üretim Teknolojisi 7 nm
• CPU Çekirdeği 2
• Grafik İşlemci (GPU) PowerVR
• Bellek (RAM) 1 GB
• Dahili Depolama 32 GB

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Konum Bilgisi Var
• Konum Bilgisi Özellikleri GPS Glonass Galileo Michibiki (QZSS)
• SIM Desteği Var
• SIM Tipi eSIM
• İletişim Teknolojisi 3G 4G
• 3G Frekansları B1 (2100) B2 (1900) B8 (900) B4 (1700) B5 (850)
• 3G Özellikleri UMTS
• 4G Frekansları B7 (2600) B41 (2500) B1 (2100) B39 (1900) B3 (1800) B8 (900) B20 (800) B18 (800) B19 (800) B2 (1900) B25 (1900) B26 (850) B28 (700) B4 (1700) B40 (2300) B5 (850) B6 (850) B66 (1700)
• 4G Özellikleri LTE
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Özellikleri Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) Apple W3 Çip 2.4 GHz
• NFC Var

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 296 mAh
• Batarya Özellikleri 90 Dakikada %80 Dolum
• Batarya Teknolojisi Lithium Ion
• Şarj Biçimi Kablosuz Şarj Qi Kablosuz Şarj (5W)
• Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü 12 sa
• Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü 18 sa
• Batarya Dolum Süresi 150 dk

SENSÖRLER SENSÖRLER

UYUMLULUK UYUMLULUK

• Uyumlu İşletim Sistemi iOS
• Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu iOS 18+

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Apple Watch SE 2 2024 Cellular 44mm Alüminyum Kasa ve Spor Loop Akıllı Saat Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.