Cihaz İşletim Sistemi:
watchOS
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
374x446 piksel
Wi-Fi:
Var
Mikrofon:
Var
Konum Bilgisi:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Var

Apple Watch Series 10 Cellular 42mm Titanyum Kasa ve Milano Loop Akıllı Saat Fiyatları

Apple Watch Series 10 GPS + Cellular 42 MM Titanyum Kasa Milano Loop Akıllı Saat (Apple Türkiye Garantili) naturel

Satıcı: Teknopoint

43.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 43989.00
Apple Watch Series 10 Gps + Cellular 42Mm Natürel Titanyum Kasa Ve Natürel Milano Loop

Satıcı: Teknopoint

43.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 43989.00
Apple Watch Series 10 GPS + Cellular 42mm Natürel Titanyum Kasa ve Natürel Milano Loop

Satıcı: Teknopoint

43.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

3 43989.00
Apple Watch Series 10 Gps + Cellular 42 Mm Titanyum Kasa Ve Milano Loop Natürel

Satıcı: Teknopoint - Turkcell Mağazası

44.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 44399.00
Apple Watch Series 10 Gps + Cellular 42 Mm Titanyum Kasa Ve Milano Loop Natürel

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

44.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 44499.00
Apple Watch Series 10 Gps + Cellular 42Mm Altın Rengi Titanyum Kasa Ve Altın Rengi Milano Loop

Satıcı: Teknopoint

46.522,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 46522.60
Apple Watch Series 10 GPS + Cellular 42 MM Titanyum Kasa Milano Loop Akıllı Saat (Apple Türkiye Garantili) altin

Satıcı: Teknopoint

46.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 46599.00
Apple Watch Series 10 GPS + Cellular 42mm Altın Titanyum Kasa ve Altın Rengi Milano Loop Kordon

Satıcı: Teknopoint

46.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

8 46599.00
Apple Watch Series 10 GPS + Cellular 42 mm Natürel Titanyum Kasa ve Natürel Milano Loop (MWXF3TU/A)

Satıcı: Teknopoint Bilişim

46.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 46899.00
Apple Watch Series 10 GPS + Cellular 42mm Altın Sarısı Titanyum Kasa + Altın Sarısı Milano Loop

Satıcı: TeknoPOint

47.588,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 47588.74
Apple Watch Series 10 GPS + Cellular 42 mm Natürel Kasa Akıllı Saat ve Natürel Milano Loop - Standart. Fitness Takibi, EKG Uygulaması, Hep Açık Retina Ekran, Karbon Nötr

Satıcı: Teknopoint Bilişim

47.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

11 47709
Apple Watch Series 10 GPS + Cellular 42 mm Altın Rengi Titanyum Kasa ve Altın Rengi Milano Loop (MX0

Satıcı: Teknopoint Bilişim

48.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 48899.00
Apple Watch Series 10 GPS + Cellular 42mm Altın Sarısı Titanyum Kasa + Altın Sarısı Milano Loop

Satıcı: FixDevice

49.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 49229.00
Apple Mx083Tu/A Watch Series 10 GPS + Cellular 42mm Altın Titanyum Kasa ve Milanese Loop 51.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

14 51499.00
Apple Mx053Tu/A Watch Series 10 GPS + Cellular 42mm Slate Titanyum Kasa ve Milanese Loop 51.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

15 51499.00
Apple Watch Series 10 GPS + Cellular, 42 mm Altın Rengi Titanyum Kasa ve Altın Rengi Milano Loop - Gold Milanese - 35 - 48 mm

Satıcı: Teknopoint Bilişim | 5 yorum

54.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

16 54999.00
Apple Watch Series 10 GPS + Cellular, 42 mm Natürel Titanyum Kasa ve Natürel Milano Loop - Natural Milanese - 35 - 48 mm

Satıcı: YıldırımStore | 1 yorum

55.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

17 55499.00

Apple Watch Series 10 Cellular 42mm Titanyum Kasa ve Milano Loop Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

Apple Watch Series 10 Cellular 42mm Titanyum Kasa ve Milano Loop Akıllı Saat Temel Özellikleri

watchOS
374x446 piksel
Var
Titreşim:
Var
Kamera:
Yok

Apple Watch Series 10 Cellular 42mm Titanyum Kasa ve Milano Loop Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 42 mm
• Cihaz Eni 36 mm
• Cihaz Kalınlığı 9.7 mm
• Gövde Ağırlık 34.4 g
• Ekran Şekli Kare
• Çerçeve Malzemesi Titanyum
• Kordon Malzemesi Metal Örgü
• Kasa Rengi Altın Gri Titanyum
• Kordon Rengi Gri Altın Titanyum

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM DONANIM

• Yonga Seti (Chipset) Apple S10 SiP
• CPU Mimarisi 64-bit
• CPU Çekirdeği 2
• Grafik İşlemci (GPU) PowerVR
• Yapay Zeka İşlemcisi (NPU) Apple Neural Engine (ANE) 4 Çekirdekli
• Bellek (RAM) 1 GB
• Dahili Depolama 64 GB

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Konum Bilgisi Var
• Konum Bilgisi Özellikleri GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS)
• SIM Desteği Var
• SIM Tipi eSIM
• İletişim Teknolojisi 3G 4G
• 3G Frekansları B1 (2100) B2 (1900) B8 (900) B4 (1700) B5 (850)
• 3G Özellikleri UMTS
• 4G Frekansları B7 (2600) B41 (2500) B1 (2100) B39 (1900) B3 (1800) B8 (900) B20 (800) B18 (800) B19 (800) B2 (1900) B25 (1900) B26 (850) B28 (700) B4 (1700) B40 (2300) B5 (850) B6 (850) B66 (1700)
• 4G Özellikleri LTE
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Özellikleri Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) Apple U2 Çip Apple W3 Çip 2.4 GHz 5 GHz
• NFC Var

BATARYA BATARYA

• Batarya Özellikleri Hızlı Şarj 15 Dakikada 8 Saatlik Kullanım 30 Dakikada %80 Dolum
• Batarya Teknolojisi Lithium Ion
• Şarj Biçimi Kablosuz Şarj
• Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü 7 sa
• Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü 18 sa
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 1.5 gün
• Batarya Dolum Süresi 60 dk

SENSÖRLER SENSÖRLER

UYUMLULUK UYUMLULUK

• Uyumlu İşletim Sistemi iOS
• Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu iOS 18+

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Apple Watch Series 10 Cellular 42mm Titanyum Kasa ve Milano Loop Akıllı Saat Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.