Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus VivoWatch 5 AERO (HC-C05) Dahili EKG ve PPG Sensörlü Akıllı Bileklik Satıcı: Garaj Online
3.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 3109
Asus Vivowatch 5 Aero (HC-C05) Ppg Sensörlü EKG Yok Akıllı Bileklik - Beyaz
Satıcı: GarajOnline
3.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 3499.00
Asus Vivowatch 5 Aero Hc-c05 Dahili Ekg Ve Ppg Sensörlü Akıllı Bileklik beyaz Satıcı: GarajOnline
4.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 4149.00
Peri Store Asus Vivowatch 5 Aero (HC-C05) Dahili Ekg ve Ppg Sensörlü Akıllı Bileklik - 01P-Pembe - 35 - 48 mm - Option-1
Satıcı: PeriStoree
6.493,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 6493.22
EKRAN
TASARIM
GENEL ÖZELLİKLER
BAĞLANTILAR
BATARYA
SENSÖRLER
TEMEL BİLGİLER