Ekran Boyutu:
Batarya Kapasitesi:
Wi-Fi:
Var
Mikrofon:
Var
Konum Bilgisi:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Var
Kamera:
Var

Bilicra Mini Akıllı Çocuk Saati Fiyatları

Bilicra Mini Akıllı Çocuk Saati Pembe (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 3.849,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 3849.30
Bilicra Mini Akıllı Çocuk Saati Mavi (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 3.849,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 3849.30
Bilicra Mini Yapay Zeka Destekli Akıllı Çocuk Saati 1,4 inç Ekran Pembe Renkli GPS Özellikli

Satıcı: FIRATİLETİŞİM | 1 yorum

5.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 5349.00
Bilicra Mini Akıllı Çocuk Saati - Mavi

Satıcı: Mayjet

5.336,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 5336.10
Bilicra Mini Akıllı Çocuk Saati - Siyah

Satıcı: Mayjet

5.336,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 5336.10
Bilicra Mini Akıllı Çocuk Saati - Siyah

Satıcı: MEDIAMARKT

5.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

6 5390.00
Bilicra Mini Yapay Zeka Destekli Akıllı Çocuk Saati 1,4 inç Ekran Pembe Renkli GPS Özellikli

Satıcı: MAYJET | 1 yorum

5.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 5489.00
Bilicra Mini Yapay Zeka Destekli Akıllı Çocuk Saati - Pembe

Satıcı: MAYJET

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 5509
Bilicra Mini Yapay Zeka Destekli Akıllı Çocuk Saati - Mavi

Satıcı: MAYJET

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 5509
Bilicra Mini Yapay Zeka Destekli Akıllı Çocuk Saati - Siyah

Satıcı: MAYJET

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 5509
Bilicra Mini Akıllı Çocuk Saati Siyah 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

11 5499.00
Bilicra Mini Akıllı Çocuk Saati Pembe 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

12 5499.00
Bilicra Mini Yapay Zeka Destekli Akıllı Çocuk Saati - Siyah

Satıcı: Cepekspress

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

13 5499.00
Bilicra Mini Akıllı Çocuk Saati Mavi 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 5499.00
Bilicra Mini Akıllı Çocuk Saati Siyah 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

15 5499.00
Bilicra Mini Akıllı Çocuk Saati-Siyah

8 yorum

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

16 5499.00
Bilicra Mini Akıllı Çocuk Saati-Mavi

8 yorum

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

17 5499.00
Bilicra Mini Akıllı Çocuk Saati Siyah

Satıcı: Cepekspress

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 5499.00
Bilicra Mini Mavi Akıllı Çocuk Saati 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 5499.00
Bilicra Mini Akıllı Çocuk Saati - Siyah

Satıcı: Cepekspress

5.499,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

20 5499.01
Bilicra Mini Akıllı Çocuk Saati Siyah

Satıcı: MediaMarkt

5.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

21 5500.00
Bilicra Mini Akıllı Çocuk Saati (Distribütör Garantili) siyah

Satıcı: mediamarkt

5.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

22 5500.00

Bilicra Mini Akıllı Çocuk Saati Fiyat Geçmişi

Bilicra Mini Akıllı Çocuk Saati Temel Özellikleri

Var

Bilicra Mini Akıllı Çocuk Saati Özellikleri

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Ağırlık 53 g
• Ekran Şekli Kare
• Kasa Malzemesi Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS)
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Siyah Mavi Pembe
• Kordon Rengi Siyah Mavi Pembe

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM DONANIM

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Konum Bilgisi Var
• Konum Bilgisi Özellikleri GPS
• SIM Desteği Var
• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Özellikleri Konum Bilgisi için

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 700 mAh
• Şarj Biçimi Manyetik Şarj

UYUMLULUK UYUMLULUK

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Bilicra Mini Akıllı Çocuk Saati İle En Çok Karşılaştırılan Akıllı Saatler

Bilicra Mini Akıllı Çocuk Saati Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.