Bix SW03 Akıllı Saat

Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
240x296 piksel
Batarya Kapasitesi:
Wi-Fi:
Yok
Mikrofon:
Var
Konum Bilgisi:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Var

Bix SW03 Akıllı Saat Fiyatları

Bix SW03 2.01” TFT Geniş Ekran, Spor Sağlık Takibi ve Bluetooth 5.2 Telefon Görüşme Özellikli IP67 Suya Dayanıklı iOS & Android Uyumlu Akıllı Saat (Pembe)

Satıcı: Enkar Teknoloji

1.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 1259
Bix Sw03 2.01 Inç Tft Geniş Ekran Bluetooth Telefon Görüşme Ip67 Suya Dayanıklı Spor Ve Sağlık Takip

Satıcı: ENKAR TEKNOLOJİ - AKSA GSM

1.237,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 1237.00
Bix Sw03 2.01 Inç Tft Geniş Ekran Bluetooth Telefon Görüşme Ip67 Suya Dayanıklı Spor Ve Sağlık Takip

Satıcı: Alternatif Teknoloji

1.238,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 1238.00
Bix SW03 2.01 inç TFT Geniş Ekran Bluetooth Telefon Görüşme IP67 Suya Dayanıklı Spor ve Sağlık Takip Özellikli iOS Android Uyumlu Akıllı Saat Gri

Satıcı: Teknostore

1.241,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 1241.55
Bix SW03 2.01 inç TFT Geniş Ekran Bluetooth Telefon Görüşme IP67 Suya Dayanıklı Spor ve Sağlık Takip Özellikli iOS Android Uyumlu Akıllı Saat Pembe

Satıcı: Teknostore

1.241,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 1241.55
Bix SW03 2.01” TFT Geniş Ekran, Spor Sağlık Takibi ve Bluetooth 5.2 Telefon Görüşme Özellikli IP67 Suya Dayanıklı iOS & Android Uyumlu Akıllı Saat (Gri)

Satıcı: TeknoStore

1.268,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

6 1278
Bix SW03 2.01” Tft Geniş Ekran, Spor Sağlık Takibi ve Bluetooth 5.2 Telefon Görüşme Özellikli IP67 Suya Dayanıklı Ios & Android Uyumlu Akıllı Saat - Gri

Satıcı: Enkar Teknoloji

1.391,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 1391.00
Bix SW03 2.01” Tft Geniş Ekran, Spor Sağlık Takibi ve Bluetooth 5.2 Telefon Görüşme Özellikli IP67 Suya Dayanıklı Ios & Android Uyumlu Akıllı Saat - Gri

Satıcı: alternatifteknoloji

1.396,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 1396.00
Bix Sw03 2.01” Tft, Spor & Sağlık Takibi Ve Bt 5.2 Telefon Görüşme Özellikli İos-Android Akıllı Saat

Satıcı: ENKAR TEKNOLOJİ

1.424,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 1424.10
Bix Sw03 2.01” Tft, Spor & Sağlık Takibi Ve Bt 5.2 Telefon Görüşme Özellikli İos-Android Akıllı Saat

Satıcı: ENKAR TEKNOLOJİ

1.424,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 1424.10

Bix SW03 Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

Bix SW03 Akıllı Saat Temel Özellikleri

240x296 piksel
Yok
Var
Titreşim:
Var
Kamera:
Yok

Bix SW03 Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

• Ekran Boyutu 2.01 inç
• Ekran Çözünürlüğü 240x296 piksel
• Ekran Renk Sayısı Renkli
• Ekran Teknolojisi TFT LCD
• Ekran Özellikleri Dokunmatik

TASARIM TASARIM

• Cihaz Boyu 47.57 mm
• Cihaz Eni 38.8 mm
• Cihaz Kalınlığı 12.3 mm
• Ağırlık 41 g
• Ekran Şekli Kare
• Kasa Malzemesi Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS)
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Siyah Gri Pembe
• Kordon Rengi Siyah Pembe Gri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM DONANIM

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.2
• Konum Bilgisi Var
• Konum Bilgisi Özellikleri GPS
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Yok
• NFC Yok

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 250 mAh
• Batarya Teknolojisi Lithium Ion
• Şarj Biçimi Manyetik Şarj
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 5 gün
• Bekleme Süresi 20 gün

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Jiroskop Yok
• Ortam Işığı Sensörü Yok
• Pusula Yok
• Barometre Yok
• Altimetre Yok
• Termometre Yok

UYUMLULUK UYUMLULUK

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Bix SW03 Akıllı Saat Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.