Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bix Tsw2 1.43 Inç Amoled Ekran Bluetooth 5.3 Telefon Görüşme Ios & Android Uyumlu Metal Akıllı Saat - Titanyum
Satıcı: Kurumsal Elektronik
2.488,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
1 2488.21
Bix Tsw2 1.43 Inç Amoled Ekran Bluetooth 5.3 Telefon Görüşme Ios & Android Uyumlu Metal Akıllı Saat - Titanyum
Satıcı: CİNCİN
2.583,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
2 2583.00
Bix Tsw2 1.43 Inç Amoled Ekran Bluetooth 5.3 Telefon Görüşme Ios & Android Uyumlu Siyah Akıllı Saat Satıcı: Kurumsal Elektronik
3.239,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 3239.10
Bix TSW2 1.43 Inç Siyah AMOLED Ekran Bluetooth 5.3 Telefon Görüşme iOS & Android Uyumlu Metal Akıllı Saa Satıcı: ATN
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 3999.00
Bix Tsw2 1.43 Inç Amoled Ekran Bluetooth 5.3 Telefon Görüşme Ios & Android Uyumlu Metal Akıllı Saat Satıcı: ATN
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 3999.00
Bix TSW2 1.43 inç AMOLED Ekran Bluetooth 5.3 Telefon Görüşme iOS & Android Uyumlu Metal Akıllı Saat Siyah Satıcı: WEBMARKT
3.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
6 4009.99
Bix Tsw2 1.43 Inç Amoled Ekran Bluetooth 5.3 Telefon Görüşme Ios & Android Uyumlu Metal Akıllı Saat
Satıcı: CİNCİN
5.545,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 5545.10
Bix Tsw2 1.43 Inç Amoled Ekran Bluetooth 5.3 Telefon Görüşme Ios & Android Uyumlu Metal Akıllı Saat (Naturel Titanyum) Satıcı: cincin
5.850,04 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 5860.04
EKRAN
TASARIM
GENEL ÖZELLİKLER
BAĞLANTILAR
BATARYA
SENSÖRLER
TEMEL BİLGİLER