Buff BW11 Akıllı Saat

Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
360x360 piksel
Batarya Kapasitesi:
Wi-Fi:
Yok
Mikrofon:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Hoparlör:
Var
Titreşim:
Var

Buff BW11 Akıllı Saat Fiyatları

Buff Bw11 Akıllı Saat Ip68 Black Kutusu Açık Sıfır Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: MERİÇ İTHALAT İHRACAT

1.899,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 1899.10
Buff BW11 Akıllı Saat IP68 Black KUTUSU AÇIK SIFIR Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Meriç İthalat İhracat

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1999.00
Buff Bw11 1.43 Inç Akıllı Saat Metalik Siyah

Satıcı: Bayram Gümüş Telekom - Turkcell Mağazası

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3499.00
BUFF LABS Buff Akıllı Saat 1.43 İnç Büyük Ekran IP68 Spor Mod BT5.2 Siyah, Buff Labs, 47mm

Satıcı: SetaStore

4.099,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 4109.9
Buff BW11 Akıllı Saat 1.43 Inç Büyük Ekran IP68 Spor Mod Bt5.2 Siyah

Satıcı: BUFF LABS

4.099,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

5 4099.90
Buff BW11 Akıllı Saat 1.43 İnç IP68 Metal Black

Satıcı: BuffLabs

4.099,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 4099.90
Buff Bw11 1.43 Inç Akıllı Saat Metalik Siyah

Satıcı: BUFF LABS

4.099,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 4099.90
Buff BW11 Akıllı Saat 1.43 Inç Büyük Ekran IP68 Spor Mod Bt5.2 Siyah

Satıcı: SetaStore

4.509,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 4509.89
Buff BW11 Akıllı Saat 1.43 İnç IP68 Metal Black

Satıcı: YAMAN HABERLEŞME

4.798,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 4798.08

Buff BW11 Akıllı Saat Fiyat Geçmişi

Buff BW11 Akıllı Saat Temel Özellikleri

360x360 piksel
Yok
Var
Kamera:
Yok

Buff BW11 Akıllı Saat Özellikleri

EKRAN EKRAN

• Ekran Boyutu 1.45 inç
• Ekran Çözünürlüğü 360x360 piksel
• Ekran Renk Sayısı Renkli
• Ekran Teknolojisi IPS
• Ekran Özellikleri Dokunmatik

TASARIM TASARIM

• Cihaz Eni 46.95 mm
• Cihaz Kalınlığı 10.7 mm
• Ekran Şekli Daire
• Kasa Malzemesi Alaşım / Metal
• Kordon Malzemesi Silikon
• Kasa Rengi Siyah
• Kordon Rengi Siyah

DONANIM DONANIM

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.2
• SIM Desteği Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Wi-Fi Yok
• NFC Yok

BATARYA BATARYA

• Batarya Kapasitesi 300 mAh
• Şarj Biçimi Manyetik Şarj
• Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü 168 sa
• Az Kullanımda Batarya Ömrü 10 gün

SENSÖRLER SENSÖRLER

• İvmeölçer Var
• Pusula Yok
• Barometre Yok
• Altimetre Yok
• Termometre Yok

UYUMLULUK UYUMLULUK

• Uyumlu İşletim Sistemi Android iOS
• Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu Android 6.0+ iOS 12+

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

Buff BW11 Akıllı Saat Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı özellikler (örn: bildirim yönetimi, sağlık takibi senkronizasyonu, uygulama entegrasyonu, NFC ile ödeme yapma), yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla eşleştirildiğinde ve üreticinin öngördüğü kullanım koşullarına uyulduğunda tam performansla çalışabilir. Farklı marka veya modeldeki cihazlarla kullanımda söz konusu özellikler kısmen veya tamamen devre dışı kalabilir. Satın almadan önce uyumluluk listesini kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.