Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Ferrucci WS18 Ultra Sports Smart Watch Akıllı Kol Saati Sesli Konuşma Yapabilir Mesaj Ve Bildirimlerinizi Görebilirsiniz FC-SMART-WS18ULTRA.02 Satıcı: Saatim Satılık Hediyelik
2.931,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 2931.61
Ferrucci WS18 Ultra Sports Akıllı Kol Saati - Turuncu
Satıcı: saatimsatilik
3.257,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 3257.35
Ferrucci WS18 Ultra Sports Smart Watch Akıllı Kol Saati Sesli Konuşma Yapabilir Mesaj Ve Bildirimlerinizi Görebilirsiniz FC-SMART-WS18ULTRA.07 Satıcı: Saatim Satilik Hediyelik
3.257,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
3 3257.35
Ferrucci Ws18 Ultra Sports Smart Watch Akıllı Kol Saati Sesli Konuşma Yapabilir Mesaj Ve Bildirimlerinizi Görebilirsiniz Fc-Smart-Ws18ultra.02
Satıcı: Saatin Satilik Hediyelik
3.257,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 3257.40
EKRAN
TASARIM
GENEL ÖZELLİKLER
BAĞLANTILAR
BATARYA
SENSÖRLER
TEMEL BİLGİLER