Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
4.176,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
1 4176.94 Fitbit Charge 5 Akıllı Bileklik Çelik Mavi / PlatinSatıcı: OUZSTORE | 14 yorum
4.017,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
2 4017.02 Fitbit Charge 5 Akıllı Bileklik Ay Beyazı / AltınSatıcı: haveForce
5.850,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
3 5850.00 Fitbit Charge 5 Akıllı Bileklik, Aktivite Stres Uyku Takibi, Nabız Ölçer, 7 Gün Şarj Ömrü, Suya Dayanıklı, IOS & Android Uyumlu, Unisex, Çelik Mavi/PlatinSatıcı: Amazon.com.tr
5.950,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 5950.00 Fitbit Charge 5 Akıllı Bileklik, Unisex, 7 Gün Şarj Ömrü, 1.04" Inç, 7 Gün Pil Ömrü Suya Dayanıklı UyumluSatıcı: TrendJet
5.950,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 5950.00 Fitbit Charge 5 Akıllı Bileklik, Aktivite Stres Uyku Takibi, Nabız Ölçer, 7 Gün Şarj Ömrü, Suya Daya MRS4322Satıcı: Larymary
7.175,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 7175.99